do kasy suma: 0,00 zł
Do darmowej wysyłki zostało Ci:
wyszukiwarka zaawansowana
Dostawa

Warunki metody dostawy „Kurier DPD”

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

Opłata za przesyłkę zamówienia (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu).

Sposób płatności

Koszt dostawy

Czas wysyłki

Przedpłata

15,00 zł

Do 24 godzin*, od zaksięgowania wpłaty na koncie sklepu internetowego.

Płatność przy odbiorze

17,00 zł

24 godziny* od potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez sklep internetowy.

 

*Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej. 

Warunki metody dostawy „Same Day Delivery”

 • Zamów i odbierz TEGO SAMEGO DNIA

 • Na terenie Łodzi:

  • Zamówienia złożone między 00:01 a 10:00 : mogą zostać dostarczone tego samego dnia roboczego w 2 oknach godzinowych: w godzinach od 14:00 do 18:00 lub 18:00 a 22:00

  • Zamówienia złożone między 10:01 a 16:00 zostaną dostarczone tego samego dnia roboczego w godzinach od 18:00 do 22:00

  • Zamówienia złożone między 17:01 a 00:00 zostaną dostarczone następnego dnia roboczego w dowolnym oknie czasowym wybranym przez klientaWarunkiem pokazania się metody na liście dostępnych form dostawy będzie wprowadzenie poprawnego kodu pocztowego oraz miejscowość musi znajdować się w wyznaczonej strefie Łodzi lub okolic Łodzi • Dostawa Same Day Delivery jest realizowana wyłącznie przy zamówieniach opłaconych za pośrednictwem serwisów PayU oraz PayPal. Koszt usługi Same Day Delivery to:

 • Przy zamówieniach z Łodzi - 20zł

 • Przy zamówieniach z okolic Łodzi - 25 zł. • Dostawa Same Day Delivery nie jest dostępna przy płatności za pomocą przelewu bankowego.
 

 

UWAGA!
Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Sklep MILITARIAŁÓDŹ.PL nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.  

Najbliższa wysyłka
Zamów w ciągu 00 200443
a paczkę nadamy jutro 19.09.2018
do góry
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony