do kasy suma: 0,00 zł
Do darmowej wysyłki zostało Ci:
wyszukiwarka zaawansowana
Firma

Nasza firma Militariałódź to nie tylko sklep oferujący szeroką gamę umundurowania i wyposażenia dla miłośników wojska lub klimatów militarnych lecz od wielu lat nasze hobby i pasja. Działamy w tej branży już blisko 10 lat, wciąż pogłębiając swoją wiedzę i doświadczenie.  Zawsze staramy dzielić się z naszymi klientami wiedzą, którą posiadamy ponieważ traktujemy wszystkich jak przyjaciół. Twój mail nigdy nie zostanie bez odpowiedzi. 

Na prośbę naszych klientów ciągle rozszerzamy naszą ofertę oraz stworzyliśmy sklep internetowy aby ułatwić zakupy wymarzonych produktów. Profesjonalne działanie w sprzedaży poprzez internet cieszy się dużym uznaniem wielu naszych klientów. Dzięki temu ciągle zwiększamy grono znajomych i przyjaciół. 

Nasza działalność nie kończy się na sprzedaży artykułów militarnych. Organizujemy imprezy militarne, ASG oraz różnego rodzaje szkolenia. Współpracujemy z wieloma specjalistami różnych służb mundurowych ( Policja, AT, WP ).

Sponsoring również nie jest nam obcy. Pod naszym patronatem działa prężna grupa miłośników AIRSOFT-u, która organizuje pokazy działań grup bojowych różnych formacji.

Jesteśmy zawsze tam gdzie organizowane są imprezy militarne i staramy się czynnie brać w nich udział co poszerza naszą wiedzę w zagadnieniach militarnych.  

Najbliższa wysyłka
Zamów w ciągu 00 200437
a paczkę nadamy jutro 17.01.2019
do góry
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony