do kasy suma: 0,00 zł
Do darmowej wysyłki zostało Ci:
wyszukiwarka zaawansowana
Płatności

 

W naszym sklepie internetowym militarialodz.pl zamówienia można opłacić na kilka sposobów. Wybierz tę metodę płatności, która będzie dla ciebie najwygodniejsza. Możesz zapłacić za pomocą szybkich przelewów internetowych, lub w chwili odebrania przesyłki od kuriera, bądź w placówce Poczty Polskiej lub Paczkomatu

PayU

Bezpieczna i szybka forma płatności. Realizowana jest przez platformę do obsługi płatności przy zakupach internetowych. Wybór tej metody płatności sprawia, że zamówienie jest realizowane natychmiast. System informuje nas o wpłacie zaraz po tym, jak zapłacisz przez PayU. Platforma umożliwia płatności za pomocą: 

  • karty debetowej lub kredytowej

  • szybkiego przelewu on-line

  • systemu płatności w ratach.

Metodą PayU można również zapłacić za zakupy dopiero po 30 dniach.

PayPal

Bezpieczna i szybka forma płatności. Realizowana jest przez platformę do obsługi płatności przy zakupach internetowych. Wybór tej metody płatności sprawia, że zamówienie jest realizowane natychmiast. System informuje nas o wpłacie zaraz po tym, jak zapłacisz przez PayPal. Platforma umożliwia płatności za pomocą: 

  • szybkiego przelewu on-line

Płatność za pobraniem

Jest to metoda płatności przy odbiorze towaru. Taką płatność można wybrać tylko w przypadku dostarczenia przesyłki przez kuriera DPD, bądź podczas odbioru przesyłki w placówce Poczty Polskiej lub z Paczkomatu. Płatność przy odbiorze można również zrealizować podczas odbierania zakupów w naszym sklepie stacjonarnym gdy wybierzesz jako sposób dostawy odbiór osobisty.

 

 

Najbliższa wysyłka
Zamów w ciągu 00 225541
a paczkę nadamy jutro 26.01.2021
do góry
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony