do kasy suma: 0,00 zł
Do darmowej wysyłki zostało Ci:
wyszukiwarka zaawansowana
Zwroty i wymiana

 

Uważasz zakupy za nieudane? Jeśli produkt nie spełnia twoich oczekiwań, masz aż 30 dni na zwrot*. Przy zakupach przez internet czasem można nie trafić z odpowiednim rozmiarem. Co w takiej sytuacji? W naszym sklepie możesz oddać zakupiony produkt i ponownie zamówić inny, już w odpowiednim rozmiarze, czy kolorze. Procedury wymiany i zwrotu nie są skomplikowane - lecz trwają kilka dni ze względu na procedury i czas przewozu zwracanych produktów. Dlatego postanowiliśmy to wszystko usprawnić i przy pomocy instrukcji poniżej możemy przez to sprawnie przebrnąć.Wypełnij formularz zwrotu dołączony do Twoich zakupów lub formularz pobrany z naszej strony. Pamiętaj, aby podpisać się na formularzu i dołączyć go do przesyłki.

 

Spakuj zwracany towar, wypełniony formularz oraz dowód zakupu (oryginał lub kopia). Towar wyślij wraz z oryginalnym opakowaniem producenta, w którym jest on sprzedawany. Całość wyślij w drugim kartonie, kopercie bąbelkowej lub spakuj w inny sposób, który uchroni przedmioty przed zniszczeniem. 

 

 

Przesyłkę wyślij na nasz adres:

MILITARIA LODZ.PL

ul. Zgierska 69

91-463 Łódź

+48 698 502 866

 

Nie przyjmujemy paczek za pobraniem!

 

 

Zwrot pieniędzy nastąpi maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez nas towaru. W praktyce większość zwrotów realizujemy w ciągu 3 dni roboczych.

 

 

Formularze i regulaminy:

 * Klient ma obowiązek poinformować sklep w ciągu 14 dni od dnia doręczenia przesyłki o chęci zwrotu lub wymiany.

Najbliższa wysyłka
Zamów w ciągu 00 020915
a paczkę nadamy dziś 19.01.2021
do góry
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony