Darmowa dostawa od 50,00 zł

WYBUCHOWE

( ilość produktów: 4 )

Czym różni się śrut wybuchowy od klasycznych śrucin? Posiada on w swoim składzie różnego rodzaju domieszki chemiczne, które podczas uderzenia w cel powodują reakcję hukowo-błyskową, przez co samo uderzenie staje się niemałym widowiskiem – to śrut idealny na pokazy strzeleckie!

Śrut wybuchowy 4,5 mm – do czego go używać?

W sprzedaży dostępnych jest wiele różnych rozmiarów śrutu do wiatrówek, w tym śrut wybuchowy 4,5 mm. Ten konkretny rozmiar jest jednym z najmniejszych dostępnych, ale nie jest najmniejszy. Jest to jednak jeden z najczęściej używanych rozmiarów w pistoletach pneumatycznych i wiatrówkach na całym świecie. Śrut 4,5 mm jest mocny, a jednocześnie mały i celny, co sprawia, że jest ulubionym śrutem wielu strzelców sportowych i tych, którzy używają swojej broni do strzelania precyzyjnego. Śrut do broni pneumatycznej 4,5 mm można kupić w różnych ilościach, w zależności od potrzeb w danym momencie. My oferujemy go pojemnikach po 50 sztuk.

Śrut do wiatrówki 4,5 mm wybuchowy – czy jest taki sam jak zwykły?

Kupując wiatrówkę wysokiej jakości, warto upewnić się, że używa się do niej amunicji odpowiedniej do swoich potrzeb. Cztery i pół milimetra to najczęściej spotykany rozmiar śrutu ołowianego do wiatrówek. 4,5 mm to rozmiar śrutu do karabinów pneumatycznych, który jest również stosowany w wiatrówkach. Są one mniejsze niż śrut o rozmiarach 5,5 mm i 6 mm. Śrut 4,5 mm ma dużą moc, ale nie można go używać w każdym pistolecie, dlatego przed zakupem należy się upewnić, że dany pistolet będzie go akceptował. Ten rozmiar śrutu jest częściej używany przez osoby zajmujące się strzelectwem sportowym i precyzyjnym. Doskonale sprawdza się w większości wiatrówek dostępnych na rynku. Śrut do wiatrówki 4,5 mm wybuchowy ma takie same parametry jak klasyczny śrut 4,5 mm, dlatego sprawdzi się równie dobrze w takich samych modelach. Natomiast przeznaczony jest, w przeciwieństwie do klasycznego śrutu, do pokazów pirotechnicznych, ponieważ oprócz energii kinetycznej potrzebnej do przebicia lub przekręcenia celu pojawia się także efekt błyskowo-hukowy.

Śrut wybuchowy do wiatrówki – gdzie kupić?

Szukając odpowiedniego rozmiaru i kształtu pocisku śrutowego do wiatrówki, należy wziąć pod uwagę odległość, na jaką chcemy strzelać i rodzaj celu, do którego będziemy strzelać. W przypadku śrutu wybuchowego warto wziąć pod uwagę producenta oraz środek chemiczny zastosowany w pocisku. Ponieważ to od niego zależy końcowy efekt. Kształt śrutu może mieć również wpływ na prędkość lotu i trajektorię. Nasz sklep internetowy oferuje śrut wybuchowy do wiatrówki renomowanych firm, dzięki czemu masz pewność, że nigdy Cię nie zawiedzie i jednocześnie zapewni rozrywkę Twoi widzom. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości - skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci szczegółowo omówią z Tobą rodzaje pocisków śrutowych i pomogą Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie.

pixelpixelpixelpixel