do kasy suma: 0,00 zł
Do darmowej wysyłki zostało Ci:
wyszukiwarka zaawansowana
Kurtki PENTAGON
Kurtki PENTAGON

Pentagon działa w branży odzieży i akcesoriów wojskowych od 1991 roku, firma rozpoczęła działalność w Niemczech jako mały sklep detaliczny sprzedający nowe i używane nadwyżki wojskowe.

W 1993 r. firma przeniosła się i rozszerzyła wraz z otwarciem nowego hurtowni w północnej Grecji.
Pod koniec lat 90-tych pojawiły się nowe pokolenia klientów poszukujących odzieży i sprzętu wojskowego i policyjnego z zaawansowanymi technologicznie materiałami, nowymi i ulepszonymi układami kieszonkowymi oraz współczesnymi stylami dopasowania. "Narodziło się pokolenie Taktyczne." Większość z tych produktów znalazła się tylko w uznanych markach sklepów outdoorowych i w kolorach, które nie były odpowiednie dla sektora wojskowego i organów ścigania.

Wtedy firma się wypełnić tę lukę. Rozpoczęła od badań dla producentów i partnerów, którzy produkowali dla wiodących firm outdoorowych, korzystali z wiedzy w zakresie technologii, nowoczesnych konstrukcji i materiałów, jak ważne są wysokiej jakości wykończenia.

W końcu po wielu latach badań i rozwoju oraz bliskiej współpracy z wojskiem, policją, strażakami, zespołami ratowniczymi i ochroną firma Pentagon opracowała nową serię produktów, którą ochrzciła "Tactical Sportswear ™".

 

 

 

Jest to odpowiedź na zaawansowaną wojskową odzież i wyposażenie, które łączy w sobie jakość, technologię, design i estetykę w jednym pakiecie, z dewizą, aby uzupełnić to wszystko jest "Gear Up! ™" 

 

SPRAWDŹ

 

Nazwa Pentagon (pentagōnos) to rzeczownik ze starożytnego greckiego pochodzenia oznaczający "pięć kątów".
W logo tego producenta 5 kątów symbolizuje liczbę 5, która jest Równowagą liczb, człowieka (głowa i cztery kończyny), symbolizuje także pięć zmysłów (słyszenie, widzenie, dotykanie, wąchanie i smak).

 

do góry
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony