do kasy suma: 0,00 zł
Do darmowej wysyłki zostało Ci:
wyszukiwarka zaawansowana
TIGMANIAN TIGER – Legenda żyje
TIGMANIAN TIGER – Legenda żyje

Jako czołowy dostawca profesjonalnego sprzętu wojskowego i policyjnego wszystkie produkty TASMANIAN TIGER składają się z najlepszej jakości i najlepszej funkcjonalności. Kompleksowe prace rozwojowe zawsze opierają się na konkretnych potrzebach i wymaganiach użytkowników.

Od prototypu do produkcji seryjnej wszystkie produkty są wytwarzane we własnych zakładach produkcyjnych. Zapewnia to utrzymanie stałego wysokiego poziomu jakości. Każdy krok w procesie produkcyjnym, od zakupu materiałów do produkcji, aż po końcowe kontrole, jest dokładnie definiowany i sprawdzany regularnie przez niezależne ośrodki testowe zgodnie z międzynarodowymi standardami. Każdy produkt jest sprawdzany przed opuszczeniem produkcji i otrzymuje numer seryjny, który następnie jest przechowywany we własnej bazie danych firmy.

Możesz polegać na produktach TASMANIAN TIGER - w dowolnym miejscu i czasie.

 

 


TASMANIAN TIGER - zwany także Wilkiem Tasmańskim - był największym mięsożernym torbaczem na kontynencie australijskim. Był mniej więcej wielkości małego wilka i zawdzięcza swoją nazwę "TASMANIAN TIGER" pasiastemu płaszczowi, który służył jako kamuflaż. Zwierzę było drapieżnikiem - niezbyt szybkim, ale niezwykle wytrwałym - i podążało za swą zdobyczą w nocy, goniąc ją, aż była wyczerpana, aby mogł wreszcie dopaść ją. Wyposażony w mocny zestaw zębów i pysk, który może otworzyć do 180 stopni, zwierzę nie okazywało litości dla swojej ofiary.

TASMANIAN TIGER jest gatunkiem wymarły na kontynencie australijskim od lat trzydziestych; ostatni osobnicy żyli na wyspie Tasmanii. W 1966 r. Otwarto duże sanktuarium dla zwierząt, aby zapewnić im schronienie i zachować ten gatunek. Do dziś TASMANIAN TIGER nie był już widziany, ale sporo osób wierzy, że zwierzęciu udało się przeżyć w tym sanktuarium, po ucieczce do odkrycia do dziś ...

W mitycznej legendzie przejawiają się specyficzne cechy zwierzęcia - wola przetrwania, instynkt łowiecki, doskonały kamuflaż, spryt, siła i wytrwałość. Atrybuty te skłoniły firmę do nadania produktom nazwy TASMANIAN TIGER.

Legenda żyje!

 


SPRAWDŹ

do góry
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony