do kasy suma: 0,00 zł
Do darmowej wysyłki zostało Ci:
wyszukiwarka zaawansowana

Kabura Fobus Springfield,HS 2000,IWI,Ruger,Taurus Lewa (SP-11 LH)

Cena: 97,99 zł 97.99
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Przesyłka od: 10,00 zł
ilość szt.
Producent: Fobus International Ltd.
Kod produktu: 104557 [8791314]
Masz pytania ? zapytaj o produkt

Opis

Kabura otwarta Fobus, typ Standard. Do pistoletów Springfield: XD, XDM oraz XD Mod 2 .40 cal, .45 cal i 9mm. HS Produkt: HS 2000. Ruger: P95 345. Heckler & Koch: P2000 .40 cal oraz 9mm. Taurus: PT24/7 DS. IWI: Jericho 941 szkielet z polimeru PL/RPL, PSL/RPSL oraz FBL/RBL. RX18 Polymer wykonana metodą wtryskową z odpornego na zarysowania, udar oraz ekstremalne temperatury tworzywa sztucznego o dużej gęstości.


 


Rodzaj kabury - Standard (model bazowy). Lekka prosta konstrukcja mająca wpływ na niewielką wagę. Niski profil ułatwia ukrycie broni, zwiększając komfort jej przenoszenia. Kabura dobrze zabezpiecza broń przed uszkodzeniem, nie ma tendencji do przemieszczania się. Dostępna w wersji dla prawo i leworęcznych (LH).


Dostępne rodzaje mocowań:
P (Paddle) - płetwa na pas. Zaprojektowana aby jak najbliżej przylegać do sylwetki użytkownika, doskonale nadaje się do pracy pod „przykrywką”, kiedy ważnym elementem jest zachowanie dyskrecji. Bez regulacji kąta nachylenia kabury.


BH (Belt Holder) – mocowanie wsuwane na pas o szerokości 30-40 mm. Bez możliwości regulacji kąta nachylenia kabury.


BHP (Police Belt Holder) – mocowanie wsuwane przystosowane do pasów policyjnych o szerokości 60 mm. Bez regulacji kąta nachylenia kabury.


RT (Rotating Paddle) – obrotowa płetwa Roto na pas. Zaprojektowana, aby jak najbliżej przylegać do sylwetki użytkownika, doskonale nadaje się do pracy pod „przykrywką”, kiedy ważnym elementem jest zachowanie dyskrecji. Regulacja kąta pochylenia kabury. Umożliwia obrót o 360 stopni przypiętego wyposażenia, ustawienia kąta (zablokowanie w jednej z 16 zdefiniowanych pozycji).


BH RT (Rotating Belt Holder) – mocowanie wsuwane na pas o szerokości 30-40 mm. Regulacja kąta pochylenia kabury. Umożliwia obrót o 360 stopni przypiętego wyposażenia, ustawienia kąta (zablokowanie w jednej z 16 zdefiniowanych pozycji).


BHP RT (Police Rotating Belt Holder) – mocowanie wsuwane przystosowane do pasów policyjnych o szerokości 60 mm. Regulacja kąta pochylenia kabury. Umożliwia obrót o 360 stopni przypiętego wyposażenia, ustawienia kąta (zablokowanie w jednej z 16 zdefiniowanych pozycji).


A (Ankle Holster) – mocowanie na łydkę, pasuje wyłącznie do kabur Fobus.


EX (Thigh Rig) – panel udowy do kabur oraz ładownic z mocowaniem Fobus Roto.


KTF SR (Shoulder Rig) dwuramienne szelki przystosowane do kabur oraz ładownic z mocowaniem Fobus Roto.


VARIO (Variable Belt Loop) - mocowanie wsuwane na pas z płynną regulacją szerokości pasa. W celu uniknięcia przesuwania się oporządzenia mocowanie wyposażono w regulację siły docisku za pomocą której stabilizujemy kaburę lub ładownicę w wymaganym miejscu na pasie. Bez regulacji kąta nachylenia kabury.


VARIO RT (Rotating Variable Belt Loop) - mocowanie wsuwane na pas z płynną regulacją szerokości pasa. W celu uniknięcia przesuwania się oporządzenia mocowanie wyposażono w regulację siły docisku za pomocą której stabilizujemy kaburę lub ładownicę w wymaganym miejscu na pasie. Regulacja kąta pochylenia kabury. Umożliwia obrót o 360 stopni przypiętego wyposażenia, ustawienia kąta (zablokowanie w jednej z 16 zdefiniowanych pozycji).


PKG - dwuelementowy zestaw. Zawiera mocowania: RT + BH


M.PKG - trzyelementowy zestaw. Zawiera mocowania: RT + BH + BHP


Dane techniczne:
Numer grupy produktów: SP-11
Do pistoletu: Springfield, HS Produkt, Ruger, H&K, Taurus, IWI


Rodzaj kabury: Otwarta


Typ kabury: Standard
Tworzywo: RX18 polimer
Kolor: Black matt
Producent: Fobus International Ltd., Izrael


 


Opracowanie: firma Sharg® bezpośredni importer


SP-11 LH (Paddle) kabura otwarta Fobus typ standard - lewa. Do pistoletów Springfield: XD, XDM oraz XD Mod 2. HS Produkt: HS 2000. Ruger P95, 345. IWI Jericho 941 szkielet z polimeu PL/RPL, PSL/RPSL,FBL/RBL. H&K P2000. Taurus PT24/7 DS....

EAN: 2010000017210
Kod Producenta: SP-11 LH
Lewa / Prawa: Lewa
Mocowanie: P (Paddle)
Opisy: Długi i krótki
Promocje
Kurtka GB Desert SMOCK nowa demobil
Kurtka GB Desert SMOCK nowa demobil
119,00 zł 89,00 zł
CAMOSHOP pamietamy 1944 czarna
CAMOSHOP pamietamy 1944 czarna
52,00 zł 48,00 zł
Kieszeń na RMG 75ml IWO-HEST
Kieszeń na RMG 75ml IWO-HEST
29,00 zł 21,00 zł
szt.
Nerka BANDICOOT® - Cordura® - Adaptive Green
Nerka BANDICOOT® - Cordura® - Adaptive Green
109,00 zł 89,00 zł
 
do góry
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony