do kasy suma: 0,00 zł
Do darmowej wysyłki zostało Ci:
wyszukiwarka zaawansowana

MOSFET NanoASR

Cena: 99,00 zł 99.00
Dostępność: brak towaru
Przesyłka od:
ilość szt.
Producent: GATE
Kod produktu: 00004376
Masz pytania ? zapytaj o produkt

Opis

NanoASR™ to niewielkich rozmiarów najwyższej jakości standardowy MOSFET III generacji ze złączami typu Deans-T, wyprodukowany przez firmę GATE. 

Dzięki specjalnej powłoce jest on odporny na złe warunki atmosferyczne. Zastosowanie najnowocześniejszych tranzystorów oraz mikrokontrolera pozwoliło na skonstruowanie małego oraz najbardziej niezawodnego układu MOSFET na rynku. NanoASR™ może współpracować z wszystkimi akumulatorami, w tym LiPo od 7.2V do aż 14.8V. 

NanoASR™ jest układem elektronicznym przeznaczonym do montażu w replice AEG. Likwiduje on wszelkie straty powstające podczas zwierania mechanicznych styków oraz zabezpiecza je przed nieuniknionym przepaleniem - żywotność mechanicznych styków to średnio 1 rok. 

Układ przeznaczony jest dla wszystkich replik, również tuningowanych. Montaż jest bardzo prosty, a ingerencja w replikę ogranicza się jedynie do poprowadzenia jednego lub dwóch dodatkowych przewodów od styków. 

NanoASR™ wyposażony jest w: 

MOSFET 
Kieruje on energię z akumulatora bezpośrednio do silnika omijając mechaniczne styki spustu. Uzyskasz dzięki temu większą szybkostrzelność karabinu oraz szybszą reakcję spustu, a styki będą zabezpieczone przed przepaleniem. 

Elektroniczny bezpiecznik 
Nowy MOSFET nigdy nie zawiedzie Cie na polu walki. Jest on całkowicie zabezpieczony przed przegrzaniem oraz zwarciem w instalacji elektrycznej. W przypadku zacięcia karabinu ochroni on silnik oraz akumulator przed uszkodzeniem. 

Cyfrowy interfejs 
Zapewnia pełną kompatybilność z kostkami micro-switch. Jest on całkowicie odporny na drżenie styków. Zyskujesz większy ROF, szybszą reakcję spustu a MOSFET jeszcze mniej się grzeje. 

W skład zestawu wchodzi: 
- dodatkowy zestaw konektorów typu Deans-T 
- pojedynczy przewód sygnałowy styków spustu 
- podwójny przewód sygnałowy styków spustu 

Promocje
Magazynek MID-CAP M4 120rd PMAG
Magazynek MID-CAP M4 120rd PMAG
34,00 zł 28,00 zł
Spodnie Revenger TDU coyote Invader Gear
Spodnie Revenger TDU coyote Invader Gear
169,00 zł 135,00 zł
Buty GROM PROTEKTOR
Buty GROM PROTEKTOR
259,00 zł 249,00 zł
Retraktor Kevlar Hunter - Carabiner - Large
Retraktor Kevlar Hunter - Carabiner - Large
119,00 zł 99,47 zł
do góry
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony