do kasy suma: 0,00 zł
Do darmowej wysyłki zostało Ci:
wyszukiwarka zaawansowana
  • promocja

Pistolet Wiatrówka MAKAROV Legends kal. 4,5mm

Cena: 349,00 zł 359,00 zł 349.00
Dostępność: brak towaru
Przesyłka od:
ilość szt.
Producent: UMAREX
Kod produktu: 00002637
Masz pytania ? zapytaj o produkt

Opis

Legends Makarov 4,5 mm BB CO2 to kompaktowa wiatrówka o metalowej konstrukcji, będąca wierną repliką historycznego pistoletu Makarova.

Konstrukcja full metal

Wiatrówka cechuje się doskonałym spasowaniem i wykończeniem konstrukcji, którą niemal w całości (poza okładzinami rękojeści) wykonano z metalu.

Pistolet ma metalową konstrukcję o ciężarze zbliżonym do oryginału (685 g), kratkowany chwyt, płynnie działający mechanizm spustowy SA oraz metalowy zaczep na linkę zabezpieczającą.

Polimerowe okładziny imitujące stosowany w pierwowzorze bakelit, mają delikatne kratkowanie, które powoduje, że wiatrówka nie wyślizguje się z dłoni podczas strzelania.

Wysoką dbałość o detale podkreśla metalowy zaczep na rękojeści, służący w oryginale do mocowania linki zabezpieczającej broń przed zgubieniem. Wiatrówka ma ruchomy zamek z możliwością przeładowania oraz niemal identyczną procedurę częściowego rozkładania.

Pozwala to na zdjęcie zamka pistoletu w taki sam sposób, jak ma to miejsce w broni palnej. Legends Makarov 4,5 mm BB CO2 wykorzystuje mechaniczne przyrządy celownicze o stałym ustawieniu, zalecane do strzelania precyzyjnego oraz nauki strzelania.

Wszystkich pasjonatów broni i militariów z pewnością ucieszy fakt, że na wiatrówce naniesiono licencjonowane oznaczenia Makarov.

Automatyczne przeładowanie

Wiatrówka zasilana jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w pod okładziną rękojeści. Sprężony dwutlenek węgla nadaje wystrzelonym śrutom diabolo prędkość do 120 m/s oraz umożliwia celne strzelanie na dystansie około 15 m.

Dobrej jakości nabój CO2 pozwala na oddanie około 60 wyrównanych strzałów. Ilość strzałów jest także zależna od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji wiatrówki. Trzeba również pamiętać, że kapsułę CO2 (przebitą) może pozostawić w wiatrówce maksymalnie 48 godzin.

Po upływie tego czasu kapsułę należy usunąć lub ją „wystrzelać”. Montaż oraz wymiana kapsuły są bardzo proste, wymagają jedynie zdjęcia okładziny, umieszczenia kapsuły w rękojeści oraz dokręcenia jej za pomocą śruby dociskowej.

Stalowy śrut BB's 4,46 mm

Wysuwany z rękojeści metalowy magazynek mieści 20 sztuk śrutu BB's 4,46 mm, który najlepiej sprawdzają się w rekreacyjnym strzelaniu do celów reaktywnych, puszek, butelek itp.

Podajnik magazynka można zablokować w dolnym położeniu, pozwala na to na ładowanie śrutu metodą grawitacyjną bezpośrednio z pojemnika. W odróżnieniu od śrutu ołowianego, BB'S nawet pod wpływem nacisku nie ulega odkształceniom, dlatego mogą być bezpiecznie ładowany do magazynków o dużej pojemności.

Mechanizm spustowy DA

W wiatrówce zastosowano mechanizm spustowy DA (double action), który umożliwia strzelanie wyłącznie z wykorzystaniem samonapinania.

Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim prosta i instynktowna obsługa, co powoduje, że wiatrówka  Legends Makarov 4,5 mm BB CO2 świetnie sprawdzi się w rękach osób rozpoczynających swoją przygodę ze strzelectwem pneumatycznym.

Podczas przenoszenia lub przechowywania mechanizm spustowy można zablokować za pomocą lewostronnego bezpiecznika skrzydełkowego.

Dane techniczne

Energia kinetyczna naboju [J] poniżej 17

Kaliber [mm] 4,46

Klasa celności rekreacyjna

Odrzut brak

Pojemność magazynka [szt.] 18

Prędkość początkowa [m/s] 120

Typ spustu DA/SA (double action/single action - podwójnego/pojedynczego działania)

Typ śrutu BB

Zasilanie

Ilość strzałów z jednostki zasilania 70

Typ zasilania CO2 12 g

Dane dodatkowe

Materiał obudowy metal

Wymiary

Długość całkowita [mm] 160

Długość lufy [mm] 90

Masa [g] 700

Gwarancja

Okres gwarancyjny 24 miesiące


------------------------
Produkt wymaga oświadczenia o pełnoletności. Podczas kupna tego towaru, klient oświadcza, że ukończył 18 lat.

Promocje
CAMOSHOP JW GROM czarna flagi
CAMOSHOP JW GROM czarna flagi
64,00 zł 48,00 zł
CAMOSHOP Fuck ISIS sand flagi
CAMOSHOP Fuck ISIS sand flagi
64,00 zł 48,00 zł
Latarka Guardsman EXPERT 02 200lm MACTRONIC
Latarka Guardsman EXPERT 02 200lm MACTRONIC
109,00 zł 89,00 zł
szt.
Light My Fire zestaw turyst. Mealkit 2.0 Czarny
Light My Fire zestaw turyst. Mealkit 2.0 Czarny
75,00 zł 55,00 zł
do góry
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony