do kasy suma: 0,00 zł
Do darmowej wysyłki zostało Ci:
wyszukiwarka zaawansowana

Pistolet pneumatyczny WALTHER PPQ CZ kal. 4,5mm

Cena: 519,00 zł 519.00
Dostępność: brak towaru
Przesyłka od:
ilość szt.
Producent: WALTHER
Kod produktu: 00002672
Masz pytania ? zapytaj o produkt

Opis

 

Wiatrówka pistolet Walther PPQ to pneumatyczna replika nowego pistoletu bojowego słynnej niemieckiej firmy, będącego następcą modelu P99. Wiatrówka została wykonana z materiałów najwyższej jakości, gwarantujących trwałość konstrukcji nawet w przypadku upuszczenia pistoletu lub uderzenia nim o twardą powierzchnię. Doskonałe dopasowanie elementów zapobiega ich szybkiemu zużyciu, dzięki czemu PPQ jest zakupem, z którego będziemy cieszyć się przez długi czas.


Pistolet wiatrówkowy 
strzela śrutem diabolo kalibru 4,5 mm, a jego zasilanie stanowi pojedyncza 12-gramowa kapsuła CO2, prędkość wylotowa śrutu wynosi około 120 m/sek. Wymiana kapsuły jest bardzo prosta i nie wymaga poświęcania dużej ilości czasu. Lufa Walthera posiada gwintnadający śrutowi rotację, która pozytywnie wpływa na celność wiatrówki. Jest to więc idealny pistolet do trenowania strzelectwa tarczowego i podnoszenia swoich umiejętności w tym zakresie. Z Walthera PPQ możemy oddawać celne strzały do małej tarczy na odległość do kilkunastu metrów. Ponadto, wiatrówkę wyposażono w nastawną szczerbinę, co pozwala odpowiednio przestrzelać pistolet i uzyskać doskonałą precyzję strzałów. Na muszce i szczerbinie umieszczono jaskrawe kropki, które przyspieszają proces zgrywania przyrządów celowniczych, a także umożliwiają strzelanie w warunkach słabego oświetlenia.


Śrut ładowany jest do 
ośmiostrzałowego magazynka wianuszkowego znanego z innych replik marki Umarex, umieszczanego w zamku pistoletu po jego rozsunięciu. W zestawie z wiatrówką znajdują się dwa magazynki, dzięki czemu możemy rzadziej przerywać zabawę w celu uzupełnienia amunicji.


PPQ wyposażono w 
bezpiecznik nastawny, który należy przełączyć przed oddaniem strzału, w przeciwnym razie ściągnięcie języka spustowego będzie niemożliwe. Wiatrówka powinna zawsze znajdować się w stanie zabezpieczonym, jej odbezpieczenie powinno nastąpić dopiero tuż przed oddaniem strzału. Takie obchodzenie się z bronią pneumatyczną zwiększa bezpieczeństwo użytkownika i osób postronnych.


Pistolet 
działa w systemie dwutaktowym, każde ściągnięcie spustu powoduje ruch samonapinacza, a następnie oddanie strzału. Rozwiązania konstrukcyjne Walthera PPQ sprawiają, iż cała siła uwolnionego gazu zostaje zużyta do wystrzelenia śrutu, co znacząco wpływa na zwiększenie jego energii kinetycznej. Ta wysoka energia śrutów pozwala trenować strzelanie nie tylko do papierowych tarcz, ale także do napełnionych wodą puszek lub butelek, owoców i innych miękkich przedmiotów, każde trafienie to gwarantowany widowiskowy efekt.


W dolnej części szkieletu znajduje się 
szyna montażowa umożliwiająca zainstalowanie dodatkowego wyposażenia, na przykład latarki taktycznej lub celownika laserowego, które dodatkowo urozmaicą zabawę albo trening strzelecki. Na wiatrówce znajdują się licencjonowane oznaczenia producenta broni, niemieckiego koncernu Walther, dzięki czemu replika ta stanowi idealny element kolekcji każdego miłośnika broni.


Produkty firmy Umarex to gwarancja satysfakcji z zakupu, wiatrówka pistolet Walther PPQ nie jest pod tym względem wyjątkiem. To przede wszystkim precyzja wykonania, doskonałe materiały, niezawodność, celność i dokładność odwzorowania szczegółów oryginalnej konstrukcji palnego odpowiednika. Idealnie nadaje się do treningu strzeleckiego, a także do rekreacyjnego strzelania podczas plenerowych spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

- kaliber: 4,5 mm
- lufa gwintowana
- pojemność magazynka: 8 szt.
- w zestawie dwa magazynki
- prędkość początkowa: ok. 110 m/s
- magazynek na kapsułę CO2 w rękojeści
- długość: 182mm
- waga: 620 g
- produkcja: UMAREX - WALTHER Niemcy
- po zastosowaniu dodatkowej obejmy możliwość zamontowania kolimatora 
- szczerbinka regulowana w poziomie
- bezpiecznik manualny


Energia wylotowa śrutu poniżej 17 J. Wiatrówka dostępna bez zezwolenia.

Promocje
RETRAKTOR z linką #S-48-K KEYBAK
RETRAKTOR z linką #S-48-K KEYBAK
95,00 zł 69,00 zł
Buty US Panama Czarne MIL-TEC
Buty US Panama Czarne MIL-TEC
289,00 zł 199,00 zł
Bluza WARLORD Czarna 7.62 Design
Bluza WARLORD Czarna 7.62 Design
135,00 zł 99,00 zł
Wiatrówka PCP Hatsan AT44-10 RG TACT LONG LW 5,5mm
Wiatrówka PCP Hatsan AT44-10 RG TACT LONG LW 5,5mm
2 908,00 zł 2 800,00 zł
do góry
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony