do kasy suma: 0,00 zł
Do darmowej wysyłki zostało Ci:
wyszukiwarka zaawansowana

WARHAMMER 40000 ELITE EDITION

Cena: 249,00 zł 249.00
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Przesyłka od:
ilość szt.
Producent: Games Workshop Limited
Kod produktu: 00020675
Masz pytania ? zapytaj o produkt

Opis

Wejdź do ekscytującego świata gier bitewnych w 41. tysiącleciu z Elite Edition - zestawem zaprojektowanym, aby wprowadzić Cię w hobby Warhammer 40000. W tym wypełnionym po brzegi pudełku znajdziesz zadatki na dwie armie oraz zasady gry z nimi - idealne na rozpoczęcie swojego hobby, podzielenie się z przyjacielem lub podarowanie komuś. Co więcej, rozszerzenie Twojej Edycji Elitarnej jest łatwe - weź Recruit lub Command Edition powiększając armie Nekronów i Kosmicznych Marines! 

Ten zestaw zawiera: 

- 27 plastikowych figurek wciskanych, które do montażu wymagają jedynie cążek do plastiku (zalecamy cążki Citadel Starter Set lub Citadel Fine Detail Cutpers - brak w zestawie) - bez kleju, bez bałaganu. 

- 1x Overlord: Władczy dowódca falangi Nekronów, zwierzchnik ma absolutną władzę. Model jest dostarczany z okrągłą podstawą cytadeli 40 mm. 
- 10 wojowników Nekronów: ostoja falang Nekronów, dwunożni wojownicy niszczą swoją ofiarę za pomocą nieustannych salw atomizującej broni Gaussa. Każdy model jest dostarczany z okrągłą podstawą cytadeli 32 mm i ma wybór głów i broni. 
- 3x Canoptek Scarab Swarms: Latające hordy tych owadoidów bezkarnie porzerają zbroje, mięso i kości. Każdy rój jest wyposażony w okrągłą podstawę cytadeli 40 mm. 
- 3x Niszczyciele Skorpekh: Szybcy i zabójczy łowcy, Niszczyciele Skorpekh ścigają swoją ofiarę, aby rozciąć ją na kawałki za pomocą przerażających ostrzy żniwnych. Każdy model jest dostarczany z okrągłą podstawą Citadel 50 mm. 
- 1x Canoptek Plasmacyte: Okrutny i wyrachowany manipulator skażonej energii, Plasmacyte jest w stanie wysłać swoich Niszczycieli do szaleńczego zabijania. Model jest dostarczany z okrągłą podstawą cytadeli 28 mm. 
- 1x Kapitan Primaris: Znakomity dowódca i wysoce wykwalifikowany wojownik, kapitan Primaris jest dowódcą całej kompanii swoich braci. Model jest dostarczany z okrągłą podstawą cytadeli 40 mm. 
- 5x Assault Intercessors: Ten oddział agresywnych wojowników rozdziera wrogów na strzępy w zwarciu, zbierając żniwa swoimi miażdżącymi mieczami łańcuchowymi. Każdy model jest dostarczany z okrągłą podstawą cytadeli 32 mm. 
-3x Outriders: Walcz na flankach wroga z opancerzonych motocykli. Każdy model jest dostarczany z owalną podstawą Citadel 90 mm. 

- The Warhammer 40,000: Elite Manual - Twój przewodnik po bitwie w 41. Millennium. Zawiera przegląd hobby Warhammera, dogłębne tło dla twoich nowych modeli oraz przewodnik krok po kroku, jak budować i walczyć twoimi siłami, w tym wszystkie zasady potrzebne do twoich pierwszych gier. 

- Ciężka papierowa mata do gier a także błyszczącą tekturową tacę, której można użyć do stworzenia scenerii do pierwszych bitew - przekształć każdy stół kuchenny w odpowiednio ponury, ciemny krajobraz wojenny! Na planszy do gier znajduje się również kilka oznaczonych literami znaczników, które mają współpracować z misjami w Podręczniku dowodzenia. 

- Linijki zasięgu i kości - Te podstawowe akcesoria obejmują ruch, strzelanie, walkę w zwarciu i nie tylko. 

- Arkusze danych zawierają zasady dotyczące wszystkich modeli w zestawie, a także zestaw opcji rozszerzeń, gdy chcesz rozszerzyć swoją kolekcję o nowe zestawy. 

- Arkusz kalkomanii Space Marines z ponad 600 transferami, zaprojektowany w celu dodania szczegółów specyficznych dla rozdziału, insygniów oddziału, oznaczeń zabójstw - idealny, gdy chcesz wykończyć pomalowane modele!

Promocje
Łoże MOE AKM AK47/74 Dark Earth Magpul MAG620
Łoże MOE AKM AK47/74 Dark Earth Magpul MAG620
209,00 zł 189,00 zł
Spodnie SFU NEXT CZARNE PT HELIKON
Spodnie SFU NEXT CZARNE PT HELIKON
154,00 zł 125,00 zł
Radio zestaw Baofeng PMR BF-T3 Czarne
Radio zestaw Baofeng PMR BF-T3 Czarne
75,00 zł 69,00 zł
Pistolet RAM CO2 Major PDG50
Pistolet RAM CO2 Major PDG50
599,00 zł 500,00 zł
do góry
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony