Darmowa dostawa od 50,00 zł

Bielizna termoaktywna

( ilość produktów: 59 )

Bielizna termoaktywna

Kolejnym elementem, o którym warto pomyśleć, podczas wyprawy outdoorowej jest dobrej jakości bielizna termoaktywna. Pozwoli nam to zachować najwyższy komfort termiczny nawet w bardzo niskich temperaturach. Odzież termoaktywna nosi się jako pierwszą warstwę, tuż przy ciele, ma ona stanowić barierę, która będzie zatrzymywała ciepło naszego ciała. Z jednej strony działa tu „zasada cebuli” – cieńsze warstwy jedna na drugiej zapewniają cieplejszą niż grubszy zestaw. Z drugiej jednak strony bielizna termiczna naprawdę ma doskonały efekt izolacyjny, a więc zatrzymuje ciepło, zapewniając jednocześnie odpowiednią wentylację skóry. Wybór odpowiedniej bielizny termoaktywnej przede wszystkim od tego, jakiego komfortu cieplnego potrzebujemy. Oczywiście im grubsze ubranie, tym cieplej. Jeśli planujesz wyjazd na zimne rejony lub nocowanie zimą w hamaku, warto wybrać najgrubsze modele. Z kolei na wyprawy letnie z nocowaniem lub lekką jesień, można wybrać cieńszą bieliznę termoaktywną.

Odzież termoaktywna

Nie wszyscy wiedzą, że odzież termoaktywna powinna być ciasno dopasowana i dopasowywać się do sylwetki. Dzięki temu dobrze odprowadzi wilgoć oraz zapewni wygodny i komfortowy trening. Wiele osób nie lubi „ciasnej” odzieży, bo może ukazywać pewne mankamenty ciała, ale w przypadku bielizny termoaktywnej jest to podstawowa zasada, której należy bezwzględnie przestrzegać. Warto też pamiętać, że koszulkę lub rajstopy termoaktywne, w zależności od warunków atmosferycznych, można, a nawet należy wkładać pod inne warstwy odzieży. Dotyczy to przede wszystkim treningów na świeżym powietrzu w okresie jesienno-zimowym. Ponieważ bielizna termoaktywna to nie to samo co odzież termoaktywna i przygotowując się do wyjścia w teren, należy zadbać o utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała podczas marszu lub noclegu. Warto zatem zorientować się, jakie są różnice oraz dobrać sprzęt idealnie do nas dopasowany.

Brubeck – polska jakość

Brubeck - wiodąca marka odzieży termicznej stworzona w 2005 roku w Polsce. Odzież termiczna Brubeck zapewnia odpowiednią termoregulację ciała oraz skuteczną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Jest to aktualne najbardziej znana oraz najwyższej jakości marka odzieży termoaktywnej szytej w Polsce. Dlatego też, jeśli chcesz postawić na polską jakość, która posłuży Ci przez wiele sezonów, wybierz Brubeck. Są to bowiem ubrania, które charakteryzują się doskonałym obszyciem, wyborem najwyższej jakości materiałów oraz ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi. I właśnie dlatego marka Brubeck zdobywa sławę w coraz większej ilości krajów, jednocześnie zbierając wysokie recenzje odnośnie do jakości. W naszym sklepie znajdziesz bieliznę Brubeck w korzystnych cenach i wielu różnych rozmiarach – dzięki temu bez problemu dopasujesz idealną odzież termiczną do swoich potrzeb.

 

 

pixelpixelpixelpixel