Darmowa dostawa od 50,00 zł

WYPOSAŻENIE

( ilość produktów: 3745 )

Wyposażenie taktyczne dla służb mundurowych, pasjonatów militariów, zawodników ASG i specjalistów od survivalu to podstawowa podczas służby, planów terenowych i zadań w nieprzewidywalnych lub trudnych warunkach. Posiadamy w tej kategorii wszystko, czego potrzebuje policja, ochrona, oddziały patrolowe (np. oświetlenie i komunikacja) i niezależni hobbyści. Znajdziesz u nas zabezpieczenia (hełmy, okulary, gogle, ochronniki słuchu, ochraniacze kolan, łokcikamizelki i rękawice), akcesoria terenowe (np. maskowania, paracord, worki zrzutowe, plecaki, worki, torbypasy, szelki i pierwsza pomoc), wyposażenie taktyczne (zawieszenie, pokrowce i walizki na broń, klamry, karabińczyki, smycze do broni i kabury). Oczywiście nie zapomnij o gadżetach, do których należą różnego rodzaju zestawy naprawcze. Wybierz ofertę, która łączy ze sobą atrakcyjne ceny i imponującą jakość. W MilitariaLodz.pl masz do dyspozycji wszystko, czego szukasz lub potrzebujesz.

Wyposażenie taktyczne

W naszej ofercie posiadamy także wyposażenie taktyczne dla służb mundurowych, pasjonatów militariów, zawodników ASG i specjalistów od survivalu. Takie wyposażenie to podstawowa podczas służby, planów terenowych i zadań w nieprzewidywalnych lub trudnych warunkach. W tej kategorii znajdziesz wszystko, czego potrzebuje policja, ochrona, oddziały patrolowe (np. oświetlenie i komunikacja) i niezależni hobbyści. Oferujemy między innymi: zabezpieczenia (hełmy, okulary, gogle, ochronniki słuchu, ochraniacze kolan, łokci, kamizelki i rękawice), akcesoria terenowe (np. maskowania, paracord, worki zrzutowe, plecaki, worki, torby, pasy, szelki i pierwsza pomoc), wyposażenie taktyczne (zawieszenie, pokrowce i walizki na broń, klamry, karabińczyki, smycze do broni i kabury). Warto także przyjrzeć się kategorii gadżety, do której należą różnego rodzaju zestawy naprawcze. Wybierz ofertę, która łączy ze sobą atrakcyjne ceny i imponującą jakość. W MilitariaLodz.pl masz do dyspozycji wszystko, czego szukasz lub potrzebujesz.

Wyposażenie wojskowe

Nasz asortyment nie zamyka się jedynie na wyposażenie taktyczne. Posiadamy także wyposażenie wojskowe, a w nim plecaki, pokrowce na broń, ładownice, kamizelki taktyczne, rękawiczki ochronne, skrzynki transportowe oraz dużo więcej sprzętu niezbędnego nie tylko wojskowym, ale także miłośnikom militariów, survivalowcom czy prepersom. Dla tych ostatnich zgromadziliśmy także szeroką ofertę wojskowych racji żywnościowych oraz innego jedzenia, z przedłużonym terminem ważności. Całe zgromadzone przez nas wyposażenie taktyczne posiada standardowe rozwiązania takie jak taśmy MOLLE, rzepy montażowe zgodne ze standardem PALS oraz inne udogodnienia, które pozwalają na łączenie sprzętu różnych producentów jednocześnie bez obaw, że nie będą one do siebie pasować. Co więcej, w naszym asortymencie znajdziesz także bezpośrednie pasy, zaczepy oraz systemy montażowe, dzięki którym w kilka chwil przystosujesz swój sprzęt do standardowych rozwiązań. Jeśli nie jesteś pewny, czy sprzęt, który zamierzasz dokupić, będzie zgodny z Twoim wyposażeniem, napisz lub zadzwoń – nasi doradcy w kilka chwil znajdą dla ciebie odpowiednie rozwiązanie!

Wyposażenie EDC

Poza wyposażeniem wojskowym i taktycznym w naszej ofercie znajdziesz standardowe wyposażenie EDC (every day carry), czyli to, które powinieneś mieć zawsze przy sobie. W tym standardzie oferujemy zarówno torby, jak i plecaki czy nerki, które idealnie będą dostosowane do przenoszenia niezbędnego sprzętu. Do toreb i plecaków polecamy także dopinane kieszenie i apteczki, które pozwolą rozbudować poszczególne rozwiązania o niezbędne elementy. Poza nimi oferujemy również butelki na wodę Nalgene, termosy oraz kubki termiczne, które doskonale sprawdzą się do przenoszenia gorących i zimnych napojów. W naszym asortymencie w kilka chwil znajdziesz też niezbędne multitoole, scyzoryki oraz inne drobiazgi, które mogą Ci się przydać w każdej sytuacji, takie jak zestawy survivalowe z krzesiwem, piłką stalową czy kompasem. Dzięki nim będziesz przygotowany na każdą, nawet najmniej prawdopodobną sytuację!

pixelpixelpixelpixel