Darmowa dostawa od 50,00 zł

WIATRÓWKI KRÓTKIE

( ilość produktów: 269 )

Jeżeli chcesz poćwiczyć swoje umiejętności strzeleckie, na przykład przed złożeniem wniosku o pozwolenie na broń, to wiatrówki krótkie będą najlepszym rozwiązaniem! Współczesne wiatrówki bardzo często są dokładną kopią najpopularniejszych modeli broni palnej, dzięki czemu masz możliwość przyzwyczajenia się do ich obsługi.

 

Wiatrówki krótkie sprężynowe – jak działają?

Doskonałe na początek są wiatrówki krótkie sprężynowe dlaczego? Nie potrzebują one do działania pojemniczków z gazem ani energii elektrycznej. Działają bowiem na sprężone powietrze, które wprawiane jest w ruch sprężyną odpowiedzialną za przesunięcie tłoka, tak dochodzi do wystrzelenia śrutu. Całość mechanizmu działa na zasadzie złamania lufy i naciągnięcia sprężyny. Takie wiatrówki doskonale sprawdzają się u laików, ponieważ pozwalają przyzwyczaić się do obsługi broni, a także wyćwiczyć celność. Ich jedyną wadą jest konieczność przeładowania po każdym strzale, ponieważ konieczne jest ponowne naciągnięcie sprężyny.

Jakie są najlepsze krótkie wiatrówki?

W przypadku gdy mamy polecić najlepsze krótkie wiatrówki śmiało możemy powiedzieć, żeby zdecydować się na replikę broni palnej. Jest to bowiem idealny początek do obycia się z bronią i przygotowanie do późniejszego z nią kontaktu. Współczesne wiatrówki – repliki są wykonywane w ten sam sposób co oryginały, posiadają zbliżoną wagę, a także mają identyczne wymiary. Niektóre modele posiadają także specjalny system blow back, który imituje odrzut broni po oddaniu strzału. Co więcej, wiatrówki na CO2 posiadają także możliwość strzelania samopowtarzalnego, co całkowicie imituje strzelanie z klasycznej broni – w ten sposób możesz swobodnie ćwiczyć strzelectwo dynamiczne! W naszej ofercie posiadamy repliki najpopularniejszych marek i modeli, między innymi oferujemy wiatrówki takie jak: Beretta M9 A3, Smith & Wesson M&P 45, Colt SA1911, a także pistolety pneumatyczne Beretta Px4 Storm, Glock 19, Marakov Legends, Sig Sauer P320, czy Walther PPS M2.

Sklep z krótkimi wiatrówkami – kup online

Nasz sklep z krótkimi wiatrówkami oferuje w zakupie online najpopularniejsze modele, które można zakupić od ręki, bez zezwolenia. Broń pneumatyczną natomiast obejmuje obowiązkowa rejestracja, dlatego też na stronie internetowej widnieje jedynie ogólna oferta, natomiast, aby zakupić taką broń, należy udać się do siedziby naszego sklepu, gdzie wytłumaczymy, na jakich zasadach jest możliwy zakup broni pneumatycznej oraz jakie kroki należy podjąć w celu jej rejestracji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do zakupu broni, wyboru odpowiedniego modelu lub niezbędnych akcesoriów – zapraszamy do kontaktu! Nasi doradczy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz rozwieją wątpliwości.

pixelpixelpixelpixel