Darmowa dostawa od 50,00 zł

OKULARY OCHRONNE

( ilość produktów: 91 )

Militaria i okulary czyli chroń swoje oczy

Militaria okulary, których na co dzień używają amatorzy strzelania sportowego, muszą zapewniać komfort i ochronę najwyższej klasy. W naszym sklepie internetowym militarialodz.pl zapewniamy szeroki wybór modeli okularów strzeleckich, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał, który jest używany do produkcji sprzedawanych przez nas okularów, to przeważnie polikarbon, który jest odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Okulary ochronne do strzelania dla amatorów i profesjonalistów

Okulary ochronne do strzelania zapewniają ochronę wszystkim miłośnikom tego sportu. Producenci okularów ochronnych strzeleckich, które dostępne są w naszym sklepie internetowym militarialodz.pl wiedzą, co jest najważniejsze w ich produkcie dla użytkownika.

Przede wszystkim lekka konstrukcja, która sprawia, że nie męczysz się dodatkowo, mając na sobie okulary strzeleckie. Każdy z producentów, którego okulary ochronne strzeleckie sprzedajemy, stosuje specjalnie zaprojektowane noski nieobcierające tej części ciała. W niektórych modelach znajdziecie nawet takie zalety, jak pochłanianie wilgoci przez tę część okularów.

Ważnym atutem modeli, które oferujemy jest fakt, iż są one wyprofilowane w taki sposób, by pasowały do popularnych rodzajów hełmów stosowanych u przedstawicieli różnych służb. Również jeśli korzystasz ze słuchawek bądź zatyczek do uszu, które mają obniżyć poziom hałasu, to okulary oferowane w naszym sklepie będą z nimi kompatybilne.

Zobacz nasze okulary ochronne na strzelnice

Okulary ochronne na strzelnice dają gwarancję ochrony przed promieniami słońca, a co za tym idzie promieniowaniem UV. Dzięki temu strzelec może w pełni skupić się na swoim zadaniu, jakim jest strzelanie. Ochrona oczu jest w przypadku okularów ochronnych do strzelania obowiązkowa. Produkty, które znajdziesz w militarialodz.pl pod hasłem okulary ochronne do strzelania, mają specjalnie profilowaną konstrukcję, która chroni oczy przed dostaniem się ciała obcego do Twojej gałki ocznej. Żadna łuska czy innego rodzaju rykoszet nie uszkodzi Ci oka. Okulary ochronne na strzelnice są obowiązkowym wyposażeniem, więc warto zainwestować w najlepszy dostępny na rynku produkt tego typu.

W naszej ofercie znajdują się okulary ze szkłami w różnym kolorze. Jaśniejsze soczewki są zaprojektowane tak, aby poprawić Twoją wizję w sytuacjach, gdy oświetlenie jest słabsze. Ciemniejsze soczewki są zaprojektowane tak, aby użytkownik mógł umiejętnie celować w momencie, gdy światło jest dość mocne. Fioletowe soczewki pomagają zobaczyć cel na tle zielonego lasu. Jeśli nie do końca jesteś przekonany o tym, jakiego kolor soczewki potrzebujesz – napisz bądź zadzwoń do nas. Z pewnością wspólnie dobierzemy odpowiedni model.

Najlepsze okulary strzeleckie online

Jeżeli chcesz być na 100 procent pewien, że okulary strzeleckie, które kupisz, będą dla Ciebie idealne, warto zainwestować w produkty sprawdzone, które posiadamy w naszym sklepie internetowym militarialodz.pl. Lata doświadczenia sprawiają, że dzięki nam dokonasz najlepszego zakupu z możliwych. Każdy z producentów stosuje specjalną ochronę przed parowaniem szkieł. Niezależnie od tego czy jest ona częścią szkła, z którego wykonane są soczewki czy może stanowi element oprawki, która zabezpiecza przed wilgocią – możesz być pewien, że okulary strzeleckie zakupione w naszym sklepie sprawdzą się na polu rywalizacji zarówno na strzelnicy, jak i w trudniejszym terenie.

Okulary ochronne strzeleckie. Bezpieczeństwo i wygoda

Okulary ochronne strzeleckie znajdujące się w naszej ofercie są używane przez użytkowników cywilnych, dla których strzelanie jest hobby wykonywanym na strzelnicy. Jednakże militaria okulary przeznaczone są także dla użytkowników profesjonalnych, do których zaliczają się policjanci, żołnierze czy przedstawiciele służb. Spełniają one wszystkie wymagania, dotyczące pracy w trudnych warunkach.

Warto pamiętać, że w naszym sklepie oprócz takich produktów, jak okulary ochronne strzeleckie, możesz kupić gogle oraz inne akcesoria, które skutecznie chronią oczy i twarz. Zapraszamy do zakupów na militarialodz.pl

pixelpixelpixelpixel