Darmowa dostawa od 50,00 zł

POSIŁKI LIOFILIZOWANE

( ilość produktów: 35 )

Żywność liofilizowana

Żywność liofilizowana jest bardzo lekka i zajmuje bardzo mało miejsca w plecaku. Doskonale nadaje się do podróżowania. Gdy wyruszasz na naprawdę trudną wyprawę, gdzie liczy się każdy gram bagażu, bo od tego zależą Twoje ambitne plany, a dostęp do sklepów i restauracji jest bardzo ograniczony, nie ma lepszego rozwiązania niż żywność liofilizowana. Proces liofilizacji zatrzymuje smaki, dzięki czemu potrawy przygotowane z liofilizowanych składników są nadal pyszne, z wyjątkową paletą smaków i aromatów. To doskonały wybór podczas trekkingu lub podróży. Wystarczy zalać je gorącą wodą i chwilę poczekać. Przekonaj się, że pachnie i smakuje dokładnie tak samo, jak jedzenie przygotowane w domu. Musisz jeść, aby przetrwać i być silnym. A może nie lubisz, gdy surowy górski klimat, pogoda i zmęczenie psują Twój apetyt. Jak cieszyć się pysznym jedzeniem, nawet w trudnych warunkach? Dzięki szerokiej gamie przepisów, wyłącznie najlepszym składnikom i bez dodatków, wystarczy zalać ją gorącą wodą, odczekać kilka minut, a potem cieszyć się bogatym i pysznym smakiem w ekstremalnych warunkach.

Posiłki liofilizowane

Posiłki liofilizowane to doskonała alternatywa na długie, wymagające podróże. Żywność ta jest już przygotowana, więc wystarczy zalać opakowanie wrzątkiem, zamknąć i odczekać kilka minut. Co więcej, opakowania, w których jest podawana, są izolowane i można je traktować jak talerz! Niewiarygodnie lekkie i łatwe w przygotowaniu, jest to szczególnie dobre rozwiązanie, jeśli planujesz podróżować sam. Liofilizowana żywność sprawia, że przygotowywanie posiłków na biwaku jest łatwe nawet dla najmniej doświadczonych obozowiczów i wędrowców. Wystarczy zagotować wodę i zalać nią liofilizowane mięso, warzywa i ryż, aby przygotować domowy obiad w mniej niż 10 minut. Ten szybki posiłek można jeść bezpośrednio po wyjęciu z woreczka, więc gdy skończysz, możesz go po prostu złożyć i wyrzucić. Ponieważ posiłek znajduje się we własnym jednorazowym pojemniku, nie trzeba po nim nic sprzątać! Już nigdy więcej nie pozwól, aby pakowanie obiadu lub kolacji spowolniło Twoją wędrówkę.

Dania liofilizowane

Aktywne, weekendowe wyjazdy, wyprawy czy po prostu codzienne przebywanie w dziczy - bardzo ważne jest, aby zadbać o swoją dietę i uzupełnianie energii. Dzięki gotowym posiłkom i liofilizatom nie musisz się martwić o to, co będzie na obiad podczas kolejnej wyprawy. Oferujemy duży wybór i różnego rodzaju dania liofilizowane - potrawy z mięsem i rybami lub bez, zawierające owoce lub warzywa i bogate w węglowodany - idealne paliwo do wysiłku w podróży. Oprócz prowiantu w postaci gotowych lub liofilizowanych produktów znajdziesz również przekąski i batony energetyczne, które równie dobrze sprawdzą się podczas trekkingu i biwaku. Przekąski i batony energetyczne to nie tylko sposób na uzupełnienie zapasów energii, ale także przyjemny smak dzięki różnorodności smaków. Suszone mięso z owocami to idealne rozwiązanie na szybką przekąskę na szlaku. Batony energetyczne dodają energii i stanowią przyjemny element wyprawy w każdych warunkach. Pamiętaj, że żywność turystyczna i żywność liofilizowana to nie to samo. Te pierwsze przechowuj zgodnie z zaleceniami producenta. Zawsze zwracaj uwagę na datę ważności podaną na opakowaniu.

pixelpixelpixelpixel