Darmowa dostawa od 50,00 zł

AMUNICJA STRZELBA

( ilość produktów: 6 )

Najlepsza amunicja sportowa na militarialodz.pl

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem amunicji sportowej, sprawdź naszą pełną ofertę tego typu produktów na militarialodz.pl

Amunicja sportowa - definicja

Amunicja sportowa to taki rodzaj naboi, który wykorzystywany jest w broni sportowej bądź strzeleckiej. Amunicja ta charakteryzuje się bocznym zapłonem. Do tych najczęściej używanych zaliczają się kaliber 5,6 mm naboje małokalibrowe z bocznym zapłonem.

Amunicja sportowa przeznaczona jest oczywiście dla osób, które posiadają pozwolenie na użytkowanie tego rodzaju broni. Aby je uzyskać, zgodnie z polskim prawem, należy przejść kilka etapów, które w finale pozwolą Ci kupić nie tylko broń, ale również amunicję sportową. Aby uzyskać pozwolenie na broń sportową, najpierw musisz zapisać się do klubu strzeleckiego. Tam właśnie, podczas określonego czasu, odbywasz treningi z instruktorem, którzy pomagają Ci podnosić swoje umiejętności strzeleckie. Po okresie 3 miesięcy możesz przystąpić do egzaminu na Patent Strzelecki, który składa się z części teoretycznej i praktycznej. Potem wystarczy już tylko brać udział w zawodach sportowych, być aktywnym członkiem macierzystego klubu strzeleckiego i … złożyć wniosek o pozwolenie na broń sportową.

Naboje do strzelby sportowej

Nasze naboje do strzelby sportowej doskonale sprawdzą się nie tylko w rzutkach, ale również w takiej dyscyplinie jak trap. Chodzi o to, że rzutki są wystrzeliwane pod różnym kątem. Zgodnie z obowiązującymi przepisami: dozwolony kaliber broni w trapie to 12/76, przy maksymalnej naważce 24,5 gramy kulistego śrutu o maksymalnej średnicy 2,6 minimetra. Nasze produkty, dostępne w sklepie internetowym militarialodz.pl spełniają te restrykcyjne przepisy.

Amunicja do strzelby. Jaką wybrać?

Amunicja do strzelby dostępna w naszym sklepie internetowym militarialodz.pl jest przeznaczona między innymi do broni gładkolufowej. Znajdziesz u nas pociski, w których wypełnieniem jest śrut. Świetnie nadają się one do strzelania sportowego – szczególnie w przypadku konkurencji rzutki.

Dostępna w naszym sklepie amunicja do strzelby jest produkowana przez uznanych i pewnych producentów, którzy gwarantują jakość i brak jakichkolwiek problemów z używaniem tego typu naboi do strzelby.

Pamiętaj, że oferta, którą znajdziesz na stronie militarialodz.pl jest poglądowa. Zakupu amunicji do strzelby możesz dokonać w naszym punkcie stacjonarnym, który znajduje się w Łodzi przy ulicy Zgierskiej 69.

Jeśli chcesz zadać pytanie dotyczące najlepszej amunicji do strzelby – napisz lub zadzwoń. Nasz doświadczony zespół jest do Twojej dyspozycji! Nie martw się – wspólnie dobierzemy odpowiednią amunicję do Twojej strzelby!

pixelpixelpixelpixel