Darmowa dostawa od 50,00 zł

PROCE

( ilość produktów: 6 )

Być może widziałeś kogoś w filmie, kto strzelał z procy i chciałeś spróbować samemu. Być może szukasz czegoś nowego do zrobienia, a może po prostu chcesz się zabawić w starym stylu. Niezależnie od powodu, proca do strzelania może być świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu i wyostrzenie celności.

 

Gumy do procy – jakie zastosować?

Dla tych z Was, którzy nigdy wcześniej nie strzelali z procy, pierwszą rzeczą, której będziecie musieli się nauczyć, jest prawidłowe posługiwanie się procą. Może się wydawać, że jest to prosta technika, ale jej opanowanie może wymagać trochę praktyki. Proca to broń miotająca, która wykorzystuje elastyczny materiał przymocowany do dwóch kolców, zazwyczaj gumy do procy. Służy do wystrzeliwania kulek, ale można ją również wykorzystać do wystrzeliwania strzałek. Jednak urządzenie to jest często kojarzone z dziećmi, które lubią strzelać do kulek i innych małych przedmiotów. Istnieje wiele sposobów skutecznego strzelania z procy, ale najpopularniejszą metodą jest złapanie woreczka do niedominującej ręki. Następnie należy odciągnąć taśmę i wycelować w cel. Cel można regulować, przesuwając dłoń w górę lub w dół, wraz z ruchem do przodu ramienia podczas puszczania woreczka. Proca to prosta, ale potężna broń, więc uważaj, aby nikogo nie zranić, używając jej!

Najmocniejsze gumy do procy – czy są potrzebne?

Najlepsza proca to taka, która dobrze leży w dłoni i zapewnia wystarczającą siłę strzału, aby niezawodnie trafić w cel. Guma jest tym, co czyni procę wyjątkową - magazynuje ona energię, która uwalnia się, gdy pociągniesz za paski, wyrzucając kamienie lub inne pociski z dużą prędkością. Aby uzyskać taką celność, potrzebujesz najmocniejsze gumy do procy oraz amunicji, która jest wystarczająco ciężka, aby zapewnić impet każdego strzału. Na szczęście nasze zestawy gum do procy są wykonane z najwyższej jakości materiału, a nasze stalowe kulki do procy są tak skonstruowane, że możesz ich używać przez wiele sezonów. Pozostaje Ci tylko przejrzeć naszą kolekcję proc i akcesoriów poniżej. A następnie wybrać coś idealnego dla siebie!

Kulki do procy – jaki materiał wybrać?

Obecnie proca jest często używana do celów rekreacyjnych. Proce mogą być wykonane z wielu materiałów, w tym z drewna, plastiku i metalu. Najpopularniejsze materiały to drewno i plastik. Proce są często używane w zawodach na całym świecie. Przy efektywnym wykorzystaniu proca może wystrzelić piłkę lub kamień znacznie szybciej, niż człowiek jest w stanie rzucić ją ręcznie. Siła procy wynika przede wszystkim z elastyczności gumowych taśm. W naszym sklepie oferujemy najlepsze kulki do procy z metalu, szkła lub tworzywa. W ten sposób jesteś w stanie wybrać materiał, który będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom.

pixelpixelpixelpixel