Darmowa dostawa od 50,00 zł

Samoobrona - sprzęt do samoobrony

( ilość produktów: 158 )

Chroń siebie i bliskich przed napastnikami, złodziejami i każdym zagrożeniem ze strony osób trzecich lub zwierząt. Broń hukowa, gazy pieprzowe, paralizatorypałki broń na kule gumowe to narzędzia, dzięki którym przestraszysz agresora, sprawisz mu ból lub obezwładnisz go do momentu przyjazdu policji. Na klientów czeka również amunicja hukowa, race lub pistolety RMG. Wybierz więc już teraz ulubiony środek zabezpieczenia.

 

Czytaj więcej

Nie zapominaj, że samoobrona to nie tylko akcesoria i straszaki. Możesz użyć w tym celu również umiejętności, które zdobędziesz podczas zajęć i ćwiczeń. Przygotowaliśmy w tym celu sprzęt treningowy, by każdy nauczył się bronić przed złoczyńcą z pistoletem, nożem lub pałką.  

W pozostałych podkategoriach w tej części sklepu MilitariaLodz.pl masz do dyspozycji kubatony i nautralizatory gazu (na wypadek, gdybyś stał/a się ofiarą w trakcie walki/obrony). Poznaj ofertę, którą stworzyliśmy z myślą o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Wykorzystaj dostępny potencjał i czuj się bezpiecznie w każdej sytuacji.

Legalne środki samoobrony w Polsce

W Polsce posiadanie i używanie środków samoobrony regulowane jest przepisami Ustawy z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji (Dz. U. z 2020 r. poz. 1519, z późn. zm.). Nasza oferta obejmuje wyłącznie legalne środki samoobrony w Polsce, które są zgodne z obowiązującymi przepisami. Chcemy, aby nasi klienci mieli pewność, że korzystają z narzędzi samoobrony, które nie tylko gwarantują ich bezpieczeństwo, ale także nie narażają ich na konsekwencje prawne.

Ustawa o broni i amunicji określa rodzaje broni i środków samoobrony, które można posiadać bez konieczności uzyskiwania zezwolenia, takie jak broń hukowa, gaz pieprzowy, a także produkty koncesjonowane, takie jak broń palna. Dla naszego sklepu najważniejsze jest przestrzeganie tych przepisów oraz dostarczanie klientom jedynie takich produktów, które można legalnie nabywać i nosić.

Oferta Militaria Łódź - samoobrona sklep koncentruje się na produktach, które spełniają surowe standardy bezpieczeństwa i jakości. Każdy sprzęt do samoobrony w naszym sklepie jest starannie wyselekcjonowany, aby sprostać oczekiwaniom klientów i jednocześnie pozostawać zgodnym z obowiązującym prawem. Pragniemy podkreślić, że samoobrona jest ważnym elementem bezpieczeństwa osobistego, jednak powinna być wykonywana z poszanowaniem obowiązujących przepisów.

Zbuduj swój zestaw do samoobrony i czuj się pewnie w każdej sytuacji! W naszej ofercie znajdziesz różne narzędzia do samoobrony, między innymi:

  • Paralizator

Paralizator to zaawansowane narzędzie samoobrony. Działa on poprzez emisję kontrolowanego wyładowania elektrycznego, które tymczasowo paraliżuje mięśnie napastnika, powodując utratę zdolności do kontroli nad ciałem. To chwilowe osłabienie napastnika daje cenny czas na ucieczkę lub podjęcie dalszych działań obronnych. Paralizator to sprzęt do samoobrony, który pozwala na obronę bez konieczności fizycznego kontaktu z agresorem, co zwiększa Twoje bezpieczeństwo.

  • Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy jest jednym z najpopularniejszych środków samoobrony i podstawowy zestaw do samoobrony dla dziewczyn. To kompaktowe urządzenie emituje drażniący gaz, który powoduje podrażnienie oczu i dróg oddechowych napastnika. W wyniku tego działania agresor traci zdolność do kontynuowania ataku, co daje cenny czas na ucieczkę lub obronę. Gaz pieprzowy jest niezwykle prosty w użyciu i można go nosić ze sobą na co dzień, dzięki czemu jest gotowy do użycia w każdej chwili. To skuteczny środek odstraszania, który może zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa.

  • Raca pistoletowa

Raca pistoletowa to efektowne narzędzie samoobrony, które łączy w sobie głośny huk i jaskrawą błyskawicę. Jest to idealne narzędzie do przyciągnięcia uwagi i odstraszania potencjalnych napastników. Dźwięk racy pistoletowej oraz jaskrawy błysk stanowią wyraźne ostrzeżenie dla agresora, że jego zachowanie jest zauważone i może spotkać się z reakcją. To narzędzie daje kontrolę nad sytuacją i pozwala odstraszyć potencjalnego napastnika, co może zapobiec eskalacji konfliktu.

  • Pałka teleskopowa

Pałka teleskopowa to niepozorne narzędzie, które po rozłożeniu staje się efektywnym środkiem obrony osobistej. Jej konstrukcja umożliwia jej składanie, co pozwala na łatwe przenoszenie i ukrywanie w codziennych akcesoriach. Po rozłożeniu pałka teleskopowa jest gotowa do użycia i może być skutecznym narzędziem obrony w przypadku ataku. Jej obecność może również działać odstraszająco na potencjalnych napastników, co może zapobiec sytuacjom zagrożenia.

Broń bez zezwolenia do samoobrony

W naszym asortymencie znajdziesz obszerny wybór broni nieskategoryzowanej, która może być używana do obrony osobistej. Taki zestaw do samoobrony nie spełnia kryteriów broni palnej lub innego rodzaju broni objętej bardziej restrykcyjnymi przepisami. Oferowana w naszym sklepie broń bez zezwolenia do samoobrony jest dostępna bez konieczności uzyskiwania specjalnych upoważnień, o ile jest używana zgodnie z obowiązującymi przepisami i tylko w sytuacjach samoobrony. Oferujemy różne rzeczy do samoobrony, między innymi:

  • Pistolet gazowy

Pistolet gazowy to popularna broń bez zezwolenia do samoobrony, który wykorzystuje gaz lub sprężone powietrze do wystrzeliwania nabojów gazowych. Te naboje powodują huk i efekt rozpylania gazu pieprzowego, co może zdezorientować lub odstraszyć napastnika. Pistolety gazowe są często stosowane jako środek obrony osobistej, ponieważ nie wymagają zezwolenia. Pistolet gazowy swoim wyglądem przypomina broń palną, co samo w sobie działa odstraszająco na potencjalnych napastników.

Pistolet gazowy wystrzeliwuje chmurę gazu pieprzowego na odległość do 4 metrów. To oznacza, że możesz utrzymać bezpieczną odległość od potencjalnego zagrożenia, co daje Ci cenny czas na zareagowanie i ucieczkę w sytuacji krytycznej. Działanie gazu pieprzowego pozwala na skuteczną obronę przed kilkoma napastnikami jednocześnie. Wystarczy jedno naciśnięcie spustu, aby uruchomić broń do samoobrony i rozprzestrzenić gaz pieprzowy, który działa na receptory bólu, wywołując uczucie palenia i zakłócając normalną pracę układu nerwowego napastnika.

  • Strzelba na kule gumowe

Strzelba na kule gumowe to nieśmiercionośna broń do samoobrony, która wystrzeliwuje kulki gumowe lub gumowo-metalowe w kierunku napastnika. Te kulki powodują silny ból i mogą obezwładnić potencjalnego agresora, jednocześnie nie powodując trwałego uszczerbku na zdrowiu. Strzelby na kule gumowe są często używane do kontrolowania tłumów, ale mogą być również skutecznym środkiem samoobrony w przypadku konieczności obrony osobistej. Kule miotane z energią aż 16 J stanowią potężny środek obrony. To siła, która dotkliwie odczuje każdy napastnik, nawet jeśli jest on dobrze ubrany. Realistyczny wygląd strzelby HDS (Home Defense Shotgun) jest na tyle przekonujący, że sam fakt posiadania go może odstraszyć potencjalnego agresora od dalszych działań.

Strzelba HDS to najlepsza broń do samoobrony, która została zaprojektowana z myślą o użytkownikach cywilnych poszukujących skutecznego środka obrony osobistej bez konieczności uzyskiwania zezwoleń. Strzelba HDS oferuje użytkownikom dużą mobilność i możliwość używania różnych rodzajów amunicji. Możesz zastosować standardowe kule gumowe, wzmacniane kule gumowo-metalowe i kule pieprzowe. Dzięki temu możesz dostosować swój środek obrony do konkretnej sytuacji.

Strzelba jest zasilana kapsułą CO2 o pojemności 12 g, którą montuje się w specjalnej rękojeści. To oznacza, że nie ma ograniczeń czasowych związanych z przenoszeniem kapsuły z dwutlenkiem węgla. Mechanizm uruchamiający kapsułę jest tak przemyślany, że gaz jest uwalniany dopiero wtedy, gdy jest to potrzebne.

  • Pistolet na kule pieprzowe i gumowe

Pistolety na kule pieprzowe i gumowe łączą w sobie zalety pistoletów gazowych i broni strzelającej kulami gumowymi. Wystrzeliwują one naboje zawierające mieszaninę gazu pieprzowego i gumy, co powoduje podrażnienie oczu i dróg oddechowych napastnika oraz dostarcza ból związany z trafieniem kulą gumową. To sprawia, że są one skutecznym narzędziem do samoobrony w sytuacjach, gdy potrzebujesz zdezorientować lub obezwładnić napastnika, minimalizując jednocześnie ryzyko poważnych obrażeń.

Pistolet T4E HDP 50 to legalna broń do samoobrony oparta na budowie i mechanice współczesnych pistoletów samopowtarzalnych. W pistolet T4E HDP 50 wdrożono wiele rozwiązań znanych z broni palnej, takich jak bezpiecznik spustowy, szyna akcesoryjna, profilowany chwyt oraz powiększony kabłąk. Dzięki tym elementom korzystanie z pistoletu jest komfortowe, a jego obsługa przypomina działanie prawdziwej broni.

Pistolet jest wyposażony w standardową szynę akcesoryjną Picatinny w przedniej części szkieletu. To umożliwia montaż laserowego znacznika celu lub latarki taktycznej, co zwiększa skuteczność pistoletu w sytuacjach nocnych lub w słabych warunkach oświetleniowych. Szkielet oraz zamek pistoletu wykonano z matowego tworzywa sztucznego, które jest odporne na czynniki atmosferyczne, korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. To oznacza, że pistolet jest nie tylko trwały, ale także odporny na warunki zewnętrzne.

Pistolet działa na kapsułę CO2 o pojemności 12 g, która znajduje się w rękojeści. Co istotne, kapsułę można przenosić bez ograniczeń czasowych, dzięki inteligentnemu mechanizmowi, który umożliwia przebicie kapsuły tylko wtedy, gdy jest to potrzebne. To gwarantuje, że pistolet jest zawsze gotowy do użycia. Z pełnej kapsuły CO2 można oddać nawet do 30 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej. Pistolet T4E HDP 50 strzela kulami gumowymi lub pieprzowymi, które osiągają maksymalną prędkość około 110 m/s. Dzięki temu jest to bardzo skuteczny środek obrony, który może odeprzeć potencjalne zagrożenie.

Akcesoria do Samoobrony

Samoobrona to kompleksowy proces, który nie kończy się tylko na wyborze odpowiednich rzeczy do samoobrony. Ważne jest także zapewnienie, że te narzędzia są zawsze dostępne, gotowe do użycia i odpowiednio przechowywane. Nasza oferta akcesoriów została starannie dobrana, aby sprostać Twoim potrzebom w zakresie bezpieczeństwa osobistego.

Dbając o akcesoria do swoich narzędzi samoobrony, możesz mieć pewność, że są one gotowe do działania w sytuacjach krytycznych. Odpowiednie etui, pokrowce i futerały pomagają w przechowywaniu tych narzędzi w bezpieczny i dostępny sposób, zapewniając Ci większy komfort i pewność w zakresie samoobrony.

Kategoria samoobrona akcesoria to różnorodne przedmioty, które nie tylko chronią Twój sprzęt przed uszkodzeniami, ale także pomagają utrzymać dyskrecję. Nasze etui i pokrowce są wykonane z trwałych materiałów, które zapewniają ochronę przed czynnikami zewnętrznymi oraz dostępem osób nieupoważnionych. Dzięki temu Twoje przedmioty do samoobrony będą zawsze w doskonałym stanie do użycia w sytuacji awaryjnej.

W sytuacjach, które wymagają użycia narzędzi samoobrony, czas jest często kluczowy. Dlatego dbamy o to, aby nasze gadżety do samoobrony nie tylko chroniły Twój sprzęt, ale także pomagały w jego szybkim dostępie. Nasze akcesoria do samoobrony to różne futerały i etui, które są łatwe do noszenia przy sobie, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w samochodzie czy w miejscu pracy. Nasza oferta jest dostosowana do Twoich potrzeb, abyś mógł czuć się pewnie w każdej sytuacji.

Dbałość o akcesoria do samoobrony jest istotnym elementem Twojego ogólnego przygotowania do sytuacji awaryjnych. Nasza oferta jest skonstruowana z myślą o Twoim bezpieczeństwie i wygodzie. Wybierając nasze produkty, masz pewność, że Twoje narzędzia obronne będą zawsze pod ręką, a ich przechowywanie będzie komfortowe i dyskretne. To wszystko po to, abyś mógł czuć się pewnie i przygotowany do każdej sytuacji, która może wymagać zastosowania środków samoobrony.

 

pixelpixelpixelpixel