Darmowa dostawa od 50,00 zł

Pasy wojskowe, taktyczne

( ilość produktów: 152 )

Pas taktyczny

To, co wyróżnia klasyczny pas taktyczny do spodni to przede wszystkim materiał, z jakiego jest wykonany. Większość taktycznych pasów do spodni jest bowiem wykonana z najwyższej jakości nylonu lub skóry, dzięki czemu są one w doskonałej formie nawet po wielu latach codziennego noszenia. Pasy do spodni mają przede wszystkim jedną bardzo ważną funkcję. Mają dopasować odpowiednio spodnie wojskowe do sylwetki tak, aby po obciążeniu kieszeni oraz założeniu pasa biodrowego lub nerki, spodnie nie zsuwały się poniżej linii bioder. Ma to zapobiegać nieprzyjemnemu wrażeniu spadających spodni oraz konieczności ich ciągłego podciągania. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne pasy taktyczne w wielu kolorach i maskowaniach, dzięki czemu idealnie dopasujesz pas do noszonego przez siebie stroju. Co więcej, producenci wyszli naprzeciw klasycznemu problemowi i pasy są dostępne w różnych szerokościach, dzięki czemu bez problemu będą pasować do różnego typu spodni.

Pas wojskowy

Żeby pas wojskowy był wygodny, musi mieć dobrze dopasowaną sprzączkę. W większości modeli można spotkać klasyczną sprzączkę zaciskową, która radzi sobie doskonale na materiale, jakim jest poliester czy nylon. Niektóre pasy taktyczne posiadają jednak różnego typu własne zapięcia, które w przypadku większości modeli mają dodatkowo ułatwiać zapięcie i rozpięcie pasa dzięki klamrom zatrzaskowym. Takie rozwiązania ułatwiają korzystanie z pasa i powodują, że może on być użytkowany jedną ręką. Co w przypadku stroju taktycznego jest bardzo ważną zaletą. Pasek wojskowy skórzany to natomiast klasyka oficerskiego munduru galowego. Dobrej jakości skóra naturalna, z której wykonywane są paski, jest w stanie przeżyć równie wiele,co nylon czy poliester, jednocześnie jest zdecydowanie bardziej elegancka. Taki pasek idealnie będzie się sprawdzał w każdych warunkach, również w stroju, który można nazwać business casual czy wręcz eleganckim.

Pasek taktyczny

Czy jest coś, czym pasek taktyczny jest lepszy od zwykłego paska? Tak. Przede wszystkim wytrzymałość. Paski taktyczne są w stanie wytrzymać wielokrotnie więcej niż zwykłe paski materiałowe. Po pierwsze nylon jest odporny na przecieranie się i rozcięcia. Po drugie jest on całkowicie odporny na rozciąganie się, więc nawet bardzo długie, codzienne noszenie nie spowoduje, że będzie on wyglądał niekorzystnie. Po trzecie, paski taktyczne są lżejsze niż klasyczny pasek. Nylon jest w stanie stworzyć bardzo wytrzymałą taśmę, nawet przy zastosowaniu bardzo cienkiej nici, co powoduje, że waga i grubość paska mogą zostać przesunięte do minimum. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości paski taktyczne – jeśli nie wiesz, na co się zdecydować, napisz do nas! Chętnie pomożemy Ci rozwiać wątpliwości oraz znaleźć idealne rozwiązanie dla Ciebie.

 

 

pixelpixelpixelpixel