Darmowa dostawa od 50,00 zł

Rękawice taktyczne, wojskowe, militarne

( ilość produktów: 159 )

Rękawice taktyczne

Ochrona dłoni to coś więcej niż tylko zwykła konieczność. Niezależnie od tego, jaką formę aktywności podejmujesz, dłonie są zazwyczaj narażone na najwięcej czynników zewnętrznych. Dlatego też dobrej jakości rękawice taktyczne to podstawa w działaniach militarnych. Aby zapewnić sobie odpowiedniej jakości ochronę, która zapewni Ci pełne bezpieczeństwo, a jednocześnie nie będzie przegrzewała rąk, wybierz jedne z naszych rękawic taktycznych. W naszym sklepie zadbaliśmy, by w naszym asortymencie pojawiły się rękawice, które będą odpowiadały przede wszystkim jakością, a w drugiej kolejności dopasowaniem. I właśnie dlatego każda para rękawic, jeśli ma taką możliwość, dostępna jest w kilku różnych rozmiarach. W ten sposób masz pewność, że wybrane przez Ciebie rękawice taktyczne będą leżeć idealnie na dłoni, co spowoduje, że zawsze będziesz miał pewien chwyt – podniesie to nie tylko przyjemność z ich używania, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

Rękawice wojskowe

Każdy, kto interesuje się militariami, doskonale wie, że rękawice wojskowe to szczególny typ rękawic taktycznych. Dostosowane są do trudnych i zmiennych warunków, które zachodzą na polu walki. Każdy żołnierz musi mieć przede wszystkim stabilny chwyt, który pozwoli na operowanie sprzętem bez konieczności zdejmowania rękawic. I właśnie dlatego rękawice wojskowe oprócz warstwy ochronnej posiadają także różnego rodzaju udogodnienia, na przykład w postaci oddychającej membrany, która pozwoli na wymianę gazową, jednocześnie dbając o to, by ręka się nie spociła. Dostępne w naszym sklepie rękawice wojskowe są z najlepszego gatunku. Przyjemne w noszeniu oraz bardzo wytrzymałe – przede wszystkim dlatego, że producenci postawili na znane materiały takie jak poliester, czy nylon, które są odporne na przecieranie się oraz rozdarcia. Dodatkowo klasyczna paleta kolorów i maskowania sprawia, że rękawice wojskowe dostępne w naszym sklepie łatwo dopasować do swojego klasycznego stroju.

Rękawice taktyczne Mechanix

Mechanix to przodująca marka, jeżeli chodzi o produkcje rękawic taktycznych. Ich pierwsze rękawiczki zadebiutowały w 1991 roku, co znaczy, że mają na chwilę obecną ponad trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji sprzętu ochronnego do rąk. Zaowocowało ono serią świetnej jakości, doskonale wykonanych rękawiczek, które zostały docenione przez użytkowników w wielu krajach na całym świecie. Rękawice taktyczne Mechanix wyróżniają się przede wszystkim wygodnym materiałem, który odporny jest na codzienne użytkowanie oraz przecieranie. Warstwa wierzchnia w zależności od modelu jest wzmacniana różnego rodzaju materiałami, co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo ich użytkowania. Dlatego też, jeśli poszukujesz dobrej jakości rękawic taktycznych w dobrej cenie, to powinieneś zdecydować się na Mechanix. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór tej marki, a jednocześnie proponujemy zapoznać się z ofertą innych, równie ciekawych firm.

 

 

pixelpixelpixelpixel