Darmowa dostawa od 50,00 zł

OD 26 DO 37 LITRÓW

( ilość produktów: 112 )

Najnowszym uzupełnieniem linii plecaków taktycznych jest plecak 35 litrów. Został on doceniony przez klientów, którzy szukają optymalnego modelu pomiędzy plecakami 22 l i 50 l. Plecak 35 l sprawdza się szczególnie dobrze jako plecak EDC na co dzień, BOB (bug out bag) lub jako torba na ucieczkę w bagażniku. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: duża komora główna z zabezpieczonym dostępem oraz kilka dedykowanych przegródek wewnątrz (w tym jedna zamykana na rzep), które pozwalają na organizację sprzętu w zależności od potrzeb. Wewnątrz znajdują się również kieszenie boczne zabezpieczone zamkami błyskawicznymi i przykryte klapami. Mniejsza komora ułatwia oddzielenie mokrej odzieży od suchej, brudnych talerzy od przyborów kuchennych itp. Plecak wykonany jest z odpornej na warunki atmosferyczne tkaniny Cordura oraz zamków błyskawicznych, dzięki czemu doskonale posłuży najbardziej wymagającym użytkownikom.

Plecaki 35 litrów

Wśród plecaków wojskowych w naszym sklepie również można znaleźć wiele różnych elementów, od naprawdę tanich modeli po te droższe. Na różnice w cenie i jakości wpływa wiele czynników, a jednym z nich jest materiał, z którego został wykonany. Dlaczego więc warto wybrać droższy plecak wojskowy? Cordura to bardzo wytrzymała tkanina, która wykorzystywana jest przede wszystkim do produkcji odzieży i akcesoriów outdoorowych, takich jak plecaki taktyczne. Wyglądem przypomina bardzo mocny nylon lub płótno. Zastosowanie tej tkaniny sprawia, że plecaki 35 litrów są odporne na przetarcia i rozdarcia. W tych warunkach nie dziwi fakt, że produkty wysokiej jakości kosztują więcej. Nasze tanie plecaki nie mają Cordury jako głównego materiału konstrukcyjnego i zazwyczaj wykorzystują poliester lub tarp. Jednak i one mogą się sprawdzić podczas długich podróży, zwłaszcza że są lżejsze niż ich droższe odpowiedniki. Taki plecak sprawdzi się na co dzień, jak i na krótką wyprawę outdoorową.

Plecak wojskowy

Od działań wojskowych, przez turystykę pieszą i rowerową, po biwakowanie i wspinaczkę, plecak jest niezbędnym pojemnikiem do przechowywania. Plecak wojskowy jest wykonany z wytrzymałego poliestru lub cordury, ma wygodny pasek na ramię, przednią kieszeń i kieszeń główną. Ten wszechstronny plecak może być używany do szkoły, pracy lub w podróży. Posiada wiele funkcji, które sprawiają, że jest idealny do przenoszenia sprzętu w podróży. Jest to plecak o minimalistycznym designie, który łączy w sobie cechy zarówno plecaka patrolowego, jak i szturmowego. Jest lekki, ergonomiczny i posiada wiele nowoczesnych rozwiązań technicznych. Dzięki temu jest to jeden z najwygodniejszych plecaków do noszenia, który nie obciąża i nie ogranicza swobody ruchów, nawet podczas długich wypraw. Możesz mieć wygodę małego plecaka i pojemność dużego! Plecaki wojskowe idealnie nadają się do przenoszenia żywności, wody i dodatkowej amunicji, gdy jesteś w drodze. Przejrzyj naszą ofertę wojskowych plecaków szturmowych, plecaków taktycznych i toreb cargo, aby znaleźć kombinację rozmiarów i kolorów, która spełni Twoje wyjątkowe potrzeby.

pixelpixelpixelpixel