Darmowa dostawa od 50,00 zł

GREEN GAS

( ilość produktów: 5 )

Green Gas jest jednym z najpopularniejszych paliw do napędzania replik ASG (Airsoft Gun), takich jak pistolety i karabiny ASG. Green Gas co to jest? Jest to gaz o wysokim ciśnieniu, specjalnie opracowany do zasilania replik ASG, które działają na zasadzie sprężonego powietrza. Oferujemy tylko wysokiej jakości Green Gas od renomowanych producentów, którzy dbają o jakość i niezawodność swoich produktów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz sprawdzone paliwo do swoich replik ASG.

Co to jest Green Gas?

Zastanawiasz się Green Gas ASG co to jest? Jest to wydajne paliwo dla replik ASG i wysokiej jakości gaz, który zapewnia niezawodne i wydajne zasilanie pistoletów gazowych. Green Gas jest powszechnie stosowany w wielu modelach pistoletów i karabinów ASG, co czyni go nieodzownym elementem ekwipunku każdego gracza Airsoft. Green Gas charakteryzuje się wysokim ciśnieniem, co zapewnia odpowiednią moc strzału i precyzję replik ASG. Green Gas jest łatwy i bezpieczny w użyciu. Wystarczy podłączyć butlę z gazem do repliki ASG za pomocą specjalnego adaptera. Bezpieczny zawór umożliwia kontrolowane uwalnianie gazu do komory wewnętrznej repliki, co zapewnia bezproblemowe działanie i minimalizuje ryzyko uszkodzeń.

Dzięki zastosowaniu Green Gasu repliki ASG działają bardziej realistycznie, generując odczucia zbliżone do strzelania z prawdziwej broni palnej. Siła odrzutu, dźwięk i wydajność replik są bardziej zbliżone do ich odpowiedników rzeczywistych. Green Gas jest kompatybilny z szerokim spektrum replik ASG, zarówno gazowych, jak i elektrycznych. Dlatego też znajdziesz w tej kategorii produkty odpowiednie dla różnych rodzajów replik, co pozwoli dopasować Green Gas ASG do swoich indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

Jak działają pistolety ASG Green Gaz?

Pistolety ASG (Airsoft Gun) są replikami broni palnej, które działają na zasadzie sprężonego powietrza lub gazu. Ich głównym celem jest zapewnienie realistycznego doświadczenia strzeleckiego, jednocześnie zachowując bezpieczeństwo podczas gry.

Pistolety ASG na Green Gaz składają się z kilku podstawowych elementów, takich jak:

  • Magazynek — jest to zbiornik, w którym przechowywane są kulki ASG (nazywane również kulami Airsoft). Może mieć różną pojemność, zależnie od modelu pistoletu.
  • Sprężyna — jest odpowiedzialna za napięcie i wystrzał kulki ASG. Po napięciu sprężyny, zwalniane jest zabezpieczenie, co powoduje wystrzał.
  • Mechanizm spustowy — jest odpowiedzialny za zwolnienie sprężyny i w konsekwencji wystrzał kulki ASG. Po naciśnięciu spustu wyzwalany jest mechanizm, który uwalnia napiętą sprężynę i wypycha kulę z lufy.
  • Lufa — rurka, przez którą wylatuje kula ASG po wystrzale. W pistoletach ASG lufa jest zwykle wykonana z metalu lub tworzywa sztucznego o odpowiedniej wytrzymałości.
  • Napęd — pistolety ASG mogą być napędzane różnymi źródłami energii. Najpopularniejszymi są gaz oraz sprężone powietrze. Gaz jest wprowadzany do magazynka, gdzie zasila mechanizm spustowy, podczas gdy sprężone powietrze jest przechowywane w zbiorniku w pistolecie.

Działanie pistoletu ASG polega na napięciu sprężyny, załadowaniu magazynka kulkami ASG, a następnie naciśnięciu spustu, co powoduje zwolnienie napiętej sprężyny i wystrzał kulki. W przypadku gazowych pistoletów ASG gaz jest wprowadzany do magazynka, który zasila mechanizm spustowy.

Jakie są rodzaje gazu Green Gas?

Green Gas, używany do napędu pistoletów i karabinów ASG, występuje w kilku różnych wariantach. W naszym asortymencie znajdziesz:

  • Standard Green Gas — jest to najbardziej popularny rodzaj gazu stosowany w replikach ASG. Składa się głównie z mieszaniny propanu i butanu, która zapewnia odpowiednią moc strzału.
  • Extreme Performance Green Gas — ten rodzaj gazu ma większe ciśnienie i moc niż standardowe gazy ASG, dlatego Green Gas cena jest wyższa. Jest często stosowany w celu zwiększenia siły strzału i zasięgu replik ASG. Ten ASG Green Gas może być bardziej intensywny dla mechanizmu repliki, dlatego przed użyciem ważne jest sprawdzenie zgodności i ograniczeń producenta repliki.
  • Light Performance Green Gas — jest to odmiana gazu o niższym ciśnieniu i sile niż standardowe ASG Green Gas. Jest używany w celu zmniejszenia mocy repliki ASG, co może być przydatne podczas treningów w zamkniętych pomieszczeniach lub na krótkich dystansach. Green Gas cena wersji Light jest zbliżona do standardowego gazu ASG.

Green Gas ASG to niezbędne paliwo dla entuzjastów Airsoft, którzy poszukują efektywnego i niezawodnego sposobu zasilania swoich replik ASG. Wybór odpowiedniego Green Gasu zapewni ci realistyczne doświadczenia strzeleckie. Przed użyciem gazu Green Gas, zawsze należy przeczytać instrukcje producenta repliki ASG, ponieważ nie wszystkie modele są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami gazu. Ważne jest również zachowanie ostrożności i przestrzeganie zasad bezpiecznego użytkowania podczas obsługi gazu Green Gas.

W naszym asortymencie znajdziesz także adapter dla gazu propanowego i butanowego wielokrotnego użytku, który umożliwia napełnianie magazynków GBB propanem. Zestaw jest kompatybilny z niemal każdym pistoletem gazowym.

pixelpixelpixelpixel