Darmowa dostawa od 50,00 zł

OCHRANIACZE KOLAN, ŁOKCI

( ilość produktów: 65 )

Ochraniacze taktyczne

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Niezależnie czy wybierasz się na strzelankę, czy na kilkudniowy masz po bezdrożach. Dlatego też w naszej ofercie możesz znaleźć ochraniacze taktyczne na kolana i łokcie. Każdy przecież wie, że są to po pierwsze stawy, które łatwo uszkodzić, ale także reagujące bardzo boleśnie na różnego rodzaju upadki i uderzenia. I to jest właśnie powód, dla którego należy je chronić szczególnie, ponieważ uszkodzenie kolana lub łokcia może nas nie tylko wyłączyć na dłuższy czas z treningów, ale także spowodować różnego rodzaju problemy w przyszłości, łącznie z trwałym uszkodzeniem stawu. Nasz sklep oferuje szeroką gamę ochraniaczy taktycznych, co pozwala na dobranie odpowiedniego rozmiaru, kształtu oraz sposobu montażu idealnie do preferencji każdego z naszych klientów. Jeśli nie wiesz, które z ochraniaczy będą idealnie pasować do Twojego umundurowania – napisz do nas, a my chętnie pomożemy w dobraniu odpowiedniego sprzętu do Twoich potrzeb i wymagań.

Ochraniacze wojskowe

Nasz sklep posiada w ofercie między innymi ochraniacze wojskowe, stylizowane na te, którymi posługują się armie na całym świecie. Dzięki temu możesz dobrać idealnie nakolanniki tak, aby pasowały do kompletowanego przez Ciebie umundurowania. Ochraniacze militarne wykonywane są z najwyższej jakości tworzyw sztucznych i polimerów, dzięki czemu są odporne na uderzenia, upadki oraz otarcia, które nie pozostawiają na nich głębokich rys. Posiadają także różnego rodzaju systemy montażowe. Niektóre z nich zakładane są jako druga nogawka i zabezpieczane specjalnym ściągaczem powyżej i poniżej kolana, inne posiadają jedynie zabudowę przodu i montowane są na paski zaciskowe. Wewnątrz nakolanniki wykładane są miękką gąbką, która dodatkowo podnosi komfort noszenia oraz wyściełane są nylonową siateczką, która zapewnia odpowiedni przewiew oraz odprowadzenie ciepła. W ten sposób nawet wielogodzinne noszenie ochraniaczy nie będzie wiązało się z nieprzyjemnym uczuciem czy poceniem się tej części ciała.

Ochraniacze outdoorowe

Dla miłośników outdooru, którzy nie potrzebują taktycznych ochraniaczy na kolana, posiadamy ochraniacze outdoorowe, które przyjmują zazwyczaj formę specjalistycznych wkładek do spodni. Większość marek spodni taktycznych i outdoorowych, takich jak na przykład Helikon, posiada na kolanach specjalnie zaprojektowane kieszenie, w których można zamontować wkładki ochronne. Są one przede wszystkim niewidoczne z zewnątrz, nie ograniczają ruchów, a także zapewniają bezpieczeństwo w razie upadku, choć mniejsze niż ochraniacze wojskowe. Wykonywane są głównie z pianki EVA, która pozwala się dowolnie kształtować, a jej zewnętrzna, twarda powierzchnia doskonale będzie chronić przed ostrymi krawędziami kamieni i innymi elementami. Wewnątrz wykładane są specjalną oddychającą siateczką, która zapewnia maksimum komfortu, pozwalając skórze oddychać oraz regulując temperaturę. Niektóre modele są uniwersalne do różnego typu spodni, inne są dedykowane konkretnie do danego modelu, dlatego sprawdź dokładnie przed zakupem, czy będą pasować do posiadanej przez Ciebie odzieży.

pixelpixelpixelpixel