Darmowa dostawa od 50,00 zł

KULE DO CZARNOPROCHOWCÓW

( ilość produktów: 2 )

Kule ołowiane do broni czarnoprochowej bez tajemnic

Zostałeś właścicielem czarnoprochowca? Chcesz zacząć używać go podczas rekonstrukcji i poczuć się jak żołnierz z tamtych czasów? Kule ołowiane do broni czarnoprochowej, które znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego militarialodz.pl będą Twoim wyposażeniem obowiązkowym. Dowiedz się więcej na ten temat!

Kule do broni czarnoprochowej. Kule specjalnego przeznaczenia!

Zanim przejdziemy do opisu poszczególnych rodzajów kul do broni czarnoprochowej, warto doprecyzować, czym jest broń czarnoprochowa. Według obowiązujących przepisów jest to broń, która została wytworzona przed 1885 rokiem bądź jest jej repliką. Jak zdobyć pozwolenie na ten rodzaj pistoletu? Przede wszystkim należy mieć ukończone 18 lat. Nie trzeba – jak w przypadku zwykłej broni – starać się o pozwolenie.

Pamiętaj, że broni czarnorpochowej można używać tylko na strzelnicach. Warto sprawdzić, czy wybrany przez Ciebie obiekt spełnia odpowiednie wymagania i jest przystosowany do używania tego typu broni.

Kule do czarnoprochowców, które możesz kupić w naszym sklepie internetowym militarialodz.pl są produktami sprawdzonymi. Wszystkie są obtaczane i nie posiadają takich niedoskonałości, jak:

  • nadlewki;
  • niedolewki;
  • szwy.

Niektóre osoby, chcąc zaoszczędzić pieniądze, decydują się na samodzielne przygotowanie produktu, jakim są kule do broni czarnoprochowej. Można powiedzieć, że to strata czasu, bo w domowych warunkach trudno będzie wytoczyć produkt, który w wersji idealnej możesz kupić na militarialodz.pl. Dodatkowo warto pamiętać, że nasze produkty posiadają odpowiednią miękkość odpowiednią do luf czarnoprochowców.

W ofercie naszego sklepu internetowego militarialodz.pl znajdziesz kule ołowiane różnej wielkości przeznaczone do wybranych replik. Jeśli Twoja broń ma kaliber 31 mm to najodpowiedniejsza będzie kula wielkości 322. W przypadku kalibru 36 mm najlepszym możliwym wyborem w naszym sklepie internetowym będzie kula 375. Dla kalibru 44 rekomendujemy kule o oznaczeniu 451. W razie wątpliwości – zapraszamy do kontaktu z nami! Dobierzemy najlepszą kulę dla Twojej broni!

Zamiast eksperymentować i uczyć się na własnych błędach – zainwestuj w kule wysokiej jakości, które są właściwie ulokowane w odpowiednich opakowaniach. To także kwestia bezpieczeństwa Twojego i wszystkich, którzy uczestniczą w inscenizacjach z użyciem tego typu broni.

Kule do czarnoprochowca to nie wszystko!

Podczas jakiejkolwiek rekonstrukcji w Polsce i zagranicą przydadzą Ci się nie tylko kule do czarnoprochowca. To nie wszystko! To także proch czarny, zwany również strzelniczym, przebitki oraz smar będą decydowały o sprawnym działaniu Twojej repliki. Szczególnie dobry proch czarny zapewnia skuteczne użycie broni czarnoprochowej.

pixelpixelpixelpixel