Darmowa dostawa od 50,00 zł

POLICJA, OCHRONA

( ilość produktów: 408 )

Wyposażenie dla policji i ochrony

W naszym szerokim asortymencie można znaleźć także wyposażenie dla policji i ochrony, które obejmuje między innymi najpopularniejsze elementy wyposażenia. Wśród nich można znaleźć różnego rodzaju etui, kabury dla broni, policyjny gaz pieprzowy z etui, a także kajdanki plastikowe i nierdzewne czy latarki taktyczne. Jest to wyposażenie, które będzie także niezbędne dla każdego nowego członka firmy ochroniarskiej, który dzięki niemu będzie mógł skompletować pełne wyposażenie. Ponadto niektóre z tych elementów wyposażenia mogą posłużyć także osobom niezwiązanym z policją czy ochroną. Należą do nich między innymi różnego rodzaju gazy pieprzowe, które bardzo łatwo ukryć w kieszeni lub torebce, jednocześnie mając je wciąż pod ręką. Policjantom i ochroniarzom polecamy przede wszystkim wszelkiego rodzaju uchwyty na broń i etui na telefon zaczepiane na pasku, które ułatwią dostęp do jednego i drugiego. Ciekawym elementem wyposażenia są także kieszenie medyczne i uniwersalne zaczepiane w systemie MOLLE.

Etui na legitymację Policja

Poza dodatkowym wyposażeniem uzupełniającym w naszym asortymencie można znaleźć różnego rodzaju etui na legitymację POLICJA. Etui, które prezentujemy, wykonane jest w całości ze skóry, dodatkowo wewnątrz posiada w pełni przezroczyste szybki wykonane z odpornego na zarysowania tworzywa poliwęglanowego. Każde z naszych etui jest tak zaprojektowane, aby mogło służyć zarówno do przenoszenia legitymacji, jak i odznaki policyjnej, a także innych niezbędnych dokumentów. Każde etui posiada także wykończenie pociągnięte akrylem wodoodpornym, który dodatkowo zabezpiecza krawędzie. Przedstawiamy także etui różnego typu, zarówno z klipsem IWO-HEST do zamocowania odznaki na zewnątrz etui, jak i etui z możliwością wpięcia jej wewnątrz. Dla policjantów, którzy odbywają czynną służbę, polecamy także etui na mandaty. Należy bowiem pamiętać, że mandaty to druki ścisłego zarachowania, co powoduje, że powinny być one szczególnie chronione przed zniszczeniem.

Etui Policja

Niezależnie od wydziału, w którym pracuje dany policjant, ważne jest posiadanie etui na odznakę policyjną, które będzie ułatwiało jej przenoszenie, przechowywanie, a także okazywanie podczas interwencji. W naszym sklepie można znaleźć etui na odznakę różnego typu. Między innymi oferujemy skórzane z możliwością przechowywania legitymacji oraz odznaki wewnątrz etui. W ten sposób w czasie okazania można pokazać zarówno legitymację, jak i odznakę jednocześnie. Natomiast etui z klipsem IWO-HEST pozwala na przechowywanie odznaki policyjnej na zewnątrz etui. Co ważne, klips ten pozwala na zamocowanie odznaki tak, aby nie przeszkadzała ona przy wkładaniu etui w kieszenie oraz nie haczyła o inne elementy wyposażenia. Ciekawym rozwiązaniem są także skórzane podkładki – zawieszki na odznakę, które umożliwiają podpięcie jej pod patkę munduru lub noszenie odznaki na załączonym do zawieszki łańcuszku. Niezależnie jednak od tego, które wybierze się etui – napis POLICJA będzie umieszczony na każdym z nich.

pixelpixelpixelpixel