Darmowa dostawa od 50,00 zł

WIZJERY

( ilość produktów: 32 )

Wizjery do okularów

Zarówno do okularów taktycznych, jak i gogli można łatwo znaleźć dedykowane wizjery, które mają za zadanie nałożenie odpowiednich filtrów barwnych, a także montaż szkieł korekcyjnych. W naszym asortymencie znajdziesz najpopularniejsze wizjery do okularów, które pozwolą Ci nie tylko wzbogacić swój sprzęt taktyczny, ale także dopasować go do różnych warunków. Prezentujemy wizjery do najpopularniejszych marek i modeli okularów wojskowych, dzięki czemu masz pewność, że będą one pasować idealnie oraz stworzą Ci pewne warunki ich użytkowania. Co więcej, kupując do zestawu specjalistyczne etui do danego modelu, będziesz mieć możliwość nie tylko bezpiecznie transportować swoje okulary, ale także mieć miejsce do bezpiecznego przechowywania i przewożenia wizjerów. Każde takie etui posiada bowiem specjalne przegródki, które będą zapobiegać porysowaniu powierzchni szkieł. Możesz zarówno dokupić wizjery we wszystkich rodzajach, jak i dobrać do zestawu tylko te, które będziesz użytkować najczęściej.

Jaki kolor wizjerów do okularów wybrać?

To, jaki kolor wizjera wybrać zależy od tego, co będziesz chciał osiągnąć podczas ich używania. Ponieważ różne kolory mają różne zadania. Wizjery ciemne: czarne, brązowe i przydymione posiadają wysoki filtr UV oraz chronią oczy przed jaskrawym słońcem. Doskonale sprawdzają się zatem podczas zadań w pełnym, letnim słońcu. Wyposażone są także w filtr polaryzacyjny, który niweluje odbicia światła i rozbłyski, dzięki czemu możemy uniknąć oślepienia, chociażby podczas spoglądania na wodę, w której odbija się słońce. Żółte wizjery dedykowane są do poprawy widzenia zmierzchowego i w ograniczonej ilości światła. Dobrze sprawdzają się, chociażby podczas strzelania w budynkach. Natomiast wizjery czerwone i pomarańczowe dedykowane są dla osób strzelających do rzutek – poprawiają kontrast wzroku i pozwalają lepiej dojrzeć ruchomy cel na tle nieba czy zadrzewienia. Każdy wizjer jest także wyposażony w dodatkowe filtry przed zamgleniem i zarysowaniem, dzięki czemu podnosi się ich komfort użytkowania.

Wkładki korekcyjne do okularów taktycznych

Osoby na co dzień noszące okulary korekcyjne nie zawsze przyzwyczajone są do noszenia soczewek kontaktowych. Dlatego też w naszym asortymencie pojawiły się również wkładki korekcyjne do okularów taktycznych i gogli taktycznych. Wkładki te umożliwiają montaż szkieł korekcyjnych według zapotrzebowania i w kilka chwil możemy je dopiąć do okularów taktycznych, zachowując pełną ostrość widzenia. Takie rozwiązanie jest dużo lepsze, niż noszenie soczewek kontaktowych, które w warunkach bojowych mogą się niestety nie sprawdzić. Zwłaszcza podczas działań wojskowych, gdy narażeni jesteśmy nie tylko na kurz i pył, ale także możliwe szkodliwe gazy bojowe. Również podczas używania rac dymnych soczewki mogą podrażniać oczy. Aby do wkładki dopasować szkła korekcyjne, należy się udać do optyka, który na podstawie recepty dopasuje odpowiednią moc szkieł i wprawi je we wkładkę.

 

 

pixelpixelpixelpixel