Darmowa dostawa od 50,00 zł

WIATRÓWKI PCP

( ilość produktów: 401 )

W sklepie online militarialodz.pl dostępne są wiatrówki PCP. W przypadku tego rodzaju wiatrówek, do napędzania śrutu wykorzystuje się sprężone powietrze. Jest ono dostarczane ze zbiornika pod wysokim ciśnieniem. Aby móc strzelać z tego typu wiatrówki, koniecznym jest napełnienie wyżej wspomnianego zbiornika przy użyciu dedykowanej pompki, tudzież butli wypełnionej sprężonym powietrzem. Co istotne, ten rodzaj wiatrówek odznacza się wysoką szybkostrzelnością i powtarzalnością strzałów. Nabity do końca zbiornik umożliwia oddanie nawet kilkudziesięciu strzałów o równej mocy. Ponadto, ze względu na brak ruchomych elementów w tych modelach, możliwe jest oddanie niezwykle precyzyjnego strzału, a wszystko przez wzgląd na niski odrzut.

 

Wiatrówki PCP – dla kogo?

Oferowane przez nas wiatrówki PCP przeznaczone są do użytku w celach sportowych. Dzięki ich licznym zaletom, możliwe jest uzyskiwanie wysokich wyników na zawodach strzeleckich. Dodatkowo, sprawdzają się również podczas strzelania rekreacyjnego. Umożliwiają trening celności oraz skupienia uwagi, co okazuje się być przydatną umiejętnością w rozmaitych sytuacjach życiowych. Za ich pośrednictwem można celować do puszek czy butelek, a także przeznaczonych do tej aktywności tarczy.

Wiatrówki PCP w sklepie militarialodz.pl

Egzemplarze wiatrówek PCP, które znajdziesz w naszym sklepie, zostały wyprodukowane z wysokogatunkowych podzespołów. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia mechaniczne i nie straszne im niszczenie spowodowane korozją. Wiatrówki PCP wyposażono w szereg rozwiązań, które sprawiają, że korzystanie z nich jest bardziej komfortowe i bezpieczne dla użytkownika. To, co wyróżnia nasze produkty, to elegancja i realistyczny wygląd. Takie zestawienie cech w połączeniu z niezawodnością sprawia, że nasze produkty nie mają sobie równych. Sprawdź na naszej stronie, co dla Ciebie przygotowaliśmy i przekonaj się sam.

Wiatrówki PCP od sprawdzonych dostawców

Oferowane przez nas wiatrówki PCP pochodzą od sprawdzonych dostawców, takich jak między innymi turecki Hatsan Arms. Do każdej wiatrówki został dołączony certyfikat, który stanowi potwierdzenie zgodności cech produktów z polskimi przepisami prawa. Dysponując takim dokumentem masz pewność, że wiatrówka, którą posiadasz w swoich zasobach, jest legalna.

Niezawodna wiatrówka PCP dla Ciebie

Decydując się na zakup produktów dostępnych w sklepie militarialodz.pl możesz być pewny, że są one wysokogatunkowymi towarami, które będą służyć Ci przez długi czas. Pamiętaj jednak, aby odpowiednio o nie dbać, gdyż dzięki temu znacznie wydłużysz ich żywotność. Odpowiednie specyfiki i przyrządy do czyszczenia i konserwowania broni dostępne są także u nas. Zapoznaj się dokładnie z naszymi produktami i skompletuj zestaw akcesoriów dla swojej wiatrówki PCP. Masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas, a udzielimy Ci wszelkich istotnych informacji. Gwarantujemy, że zakupy w naszym sklepie będą dla Ciebie udane, a co się z tym wiąże – satysfakcjonujące.

pixelpixelpixelpixel