Darmowa dostawa od 50,00 zł

BUTY GARMONT - trekkingowe, wojskowe, taktyczne

( ilość produktów: 4 )

Buty Garmont

Garmont to kolejna włoska firma specjalizująca się w produkcji wysokojakościowego, obuwia specjalistycznego. W jego ofercie można bowiem znaleźć najwyższej jakości obuwie trekkingowe, wojskowe czy taktyczne. Swoje doświadczenie zdobywają od sześćdziesięciu lat i z roku na rok są coraz lepsi. Buty Garmont charakteryzują się ciekawym krojem, kolorystyką, a także wysokowyspecjalizowanymi materiałami użytymi do ich produkcji. Co więcej, obuwie Garmont jest także projektowane w taki sposób, aby zapewniać stopie maksymalną ochronę i stabilność. Aby to osiągnąć, projektanci tej firmy współpracują z ortopedami oraz fizjoterapeutami, którzy podczas projektowania każdego modelu określają, w jaki sposób może on chronić stopę użytkownika nie tylko w zakresie stabilizacji kostki i ścięgna Achillesa, ale także w ramach ochrony kości oraz więzadeł śródstopia, które są szczególnie narażone na urazy podczas długotrwałego marszu.

Buty trekkingowe Garmont

W naszej ofercie znajdziesz między innymi buty trekkingowe Garmont, które zostały zaprojektowanie do poruszania się w niezwykle trudnym terenie. Do wyboru są zimowe buty trekkingowe Garmont, letnie buty trekkingowe, a także całoroczne buty trekkingowe. Każdy z rodzajów posiada inną budowę cholewki, przez co jest w stanie przystosować się do różnych warunków, w których będzie używany. Obuwie letnie jest lżejsze, posiada cieńszą warstwę zewnętrzną oraz specjalną membranę paroprzepuszczalną, która zapewnia komfort noszenia butów nawet w wysokich temperaturach. Ponadto podeszwy butów trekkingowych Garmont zabezpieczone są przed ślizganiem się na mokrej powierzchni oraz zabezpieczają stopę przed urazami związanymi z nadeptywaniem na twarde przeszkody. Natomiast zimowe i całoroczne buty trekkingowe Garmont posiadają dodatkowo impregnowaną powłokę, która zabezpiecza je przed przemakaniem. Dlatego też świetnie poradzą sobie nie tylko w wilgotnym klimacie, ale także podczas jesiennych deszczy oraz przeprawiania się przez zaspy śnieżne.

Buty wojskowe Garmont

Garmont specjalizuje się przede wszystkim w butach specjalistycznych takich jak buty wojskowe Garmont oraz buty taktyczne Garmont. Wśród nich można znaleźć przede wszystkim buty skierowane do ratowników medycznych, które oprócz klasycznego sznurowania posiadają zamek wewnętrzny, który ułatwia ich szybkie zakładanie. A także wyposażone są w technologię a.d.d.®, czyli projekt ukierunkowany anatomicznie, którego celem jest zabezpieczenie stopy i zapewnienie jej naturalnej zdolności do stabilizacji. Technologia ta opiera się na specjalnie wyprofilowanej wkładce oraz wnętrzu buta, który układa się idealnie do stopy i zapewnia jej pełną ochronę. Ponadto w butach taktycznych Garmont zastosowana jest nowoczesna tkanina, która już na etapie tkania łączy w siebie poliuretan, poliamid i poliester, dzięki czemu buty Garmont są niezwykle odporne na przecięcia, przetarcia oraz ścieranie. Ponadto jest zdecydowanie lżejsza i bardziej wytrzymała niż skóra. Co więcej, dzięki zastosowaniu nowatorskiej techniki „One Piece of Upper”, cała cholewka wykonywana jest w jednym kawałku już w fazie tkania.

pixelpixelpixelpixel