Darmowa dostawa od 50,00 zł

WORKI ZRZUTOWE

( ilość produktów: 46 )

Worki zrzutowe

Niezależnie od tego, czy ćwiczysz strzelectwo dynamiczne, czy po prostu bierzesz udział w strzelankach ASG, jedno jest pewne – nie chcesz stracić swoich magazynków. Po pierwsze, zazwyczaj są one dość drogie. Po drugie, nie zawsze są dostępne od ręki. Po trzecie, zgubienie magazynka do broni ostrej może się wiązać z nieprzyjemnościami. Dlatego też jednym z niezbędnych elementów wyposażenia będą worki zrzutowe. Są to specjalnie zaprojektowane kieszenie, które można dopiąć do pasa oporządzeniowego lub kamizelki za pomocą systemu MOLLE. Mają one kształt worka z usztywnioną górną krawędzią, która utrzymuje worek otwarty przez cały czas, dzięki czemu dostęp do niego jest możliwy w każdej chwili. W ten sposób, podczas zmiany magazynku możesz go bezpośrednio umieścić w worku, bez użycia rąk, jednocześnie unikając upadku magazynku na ziemię i ewentualnego zabrudzenia i zapiaszczenia. Same worki posiadają także różnego rodzaju systemy kompresji, które umożliwiają zwinięcie ich do niewielkich rozmiarów i zabezpieczenie przed rozwijaniem się, dlatego też można spakować ich kilka lub kilkanaście do jednej kieszeni.

Torby zrzutowe

W naszym sklepie znajdziesz torby zrzutowe różnego rodzaju, dzięki czemu łatwo wybierzesz tę, która najlepiej będzie odpowiadała Twoim potrzebom. Wśród nich możesz znaleźć torby o różnej ładowności, które pomieszczą od dwóch do siedmiu magazynków różnego typu. Posiadają one usztywniane kołnierze w owalnym lub prostokątnym kształcie. Niektóre modele są dodatkowo zabezpieczane kominem ze ściągaczem z gumosznurka. Inne posiadają górny zaczep zapinany na rzep lub napę. Większość natomiast posiada systemy zamknięcia łatwe do obsługi jedną ręką, dzięki czemu można w każdej chwili otworzyć worek bez konieczności opuszczania broni. Same worki można także odczepić w kilka chwil oraz równie szybko zamknąć i zabezpieczyć. Co w przypadku strzelanek w terenie jest dodatkowym atutem – możesz w kilka minut zrzucić pełen worek oraz zawiesić na pasie pusty. Zrobisz to w każdych warunkach.

Worek na magazynki

Szukając oporządzenia, zwłaszcza w przypadku kompletowania stroju do ASG, zależy Ci na dopasowaniu kolorystycznym, tak aby poszczególne elementy nie różniły się miedzy sobą, tworząc kolorowy miszmasz. Worek na magazynki również powinien wtapiać się w pozostałe elementy, dlatego zadbaliśmy, by w naszej ofercie znalazły się worki nie tylko w jednolitych kolorach, takich jak czerń, oliwka, zieleń, khaki czy coyote, ale także w różnorodnych maskowaniach takich jak multicam, wz. 93, flecktarn, czy atacs FG. Worki na magazynki w naszym sklepie wykonane są z materiałów odpornych na przecieranie i inne uszkodzenia mechaniczne, między innymi z cordury, nylonu oraz poliestru. Natomiast sztywne kołnierze wykonywane są z wysokiej jakości tworzywa oraz odporne są na wielokrotne składanie i rozkładanie. Niektóre modele posiadają także zamiast dna specjalną siatkę, która dodatkowo zabezpiecza przestrzeń worka przed zabrudzeniami takimi jak piasek czy igliwie.

pixelpixelpixelpixel