Darmowa dostawa od 50,00 zł

ZAWIESZENIA

( ilość produktów: 20 )

Zawieszenie broni jest nieodzownym elementem wyposażenia dla każdego posiadacza broni palnej. To praktyczne i ergonomiczne rozwiązanie, które umożliwia bezpieczne i wygodne przenoszenie broni oraz zapewnia szybki dostęp do niej w razie potrzeby. W sklepie militarialodz.pl oferujemy szeroki wybór zawieszeń broni, które są idealne dla entuzjastów broni, strzelców sportowych, a także służb mundurowych. Nasze zawieszenia broni charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością i funkcjonalnością, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zawieszenia taktyczne do broni

Pasy do broni, haki do broni, uchwyty do broni, ucho do podwieszania broni, zawieszenia taktyczne do broni - to wszystko istnieje i brzmi tak utylitarnie, jak tylko może być utylitarny element wyposażenia. Każdy z nich służy do określonego celu w dziedzinie uzbrojenia. Jeśli chodzi o ich nazwy, to jest to po prostu część żargonu. To chyba tylko dobry znak, że te narzędzia nie mają słodkich nazw, takich jak "pinky" lub "przytulanki", ale możesz być pewien, że wszystkie te części są ważne na swój sposób.

W militarialodz.pl mamy w swojej ofercie szeroki wybór zawieszeń na broń, dostępnych w różnych stylach, kolorach i konfiguracjach. Zapewniamy wysoką jakość naszych produktów oraz profesjonalną obsługę. Przekonaj się sam i odkryj naszą bogatą gamę zawieszeń na broń, które zapewnią Ci bezpieczeństwo, wygodę i funkcjonalność podczas noszenia broni.

Zawieszenia do broni – co to jest?

Zawieszenie do broni taktycznej służy do trzymania pistoletu lub karabinu przy boku. Jest wystarczająco bezpieczna, aby utrzymać broń na miejscu, gdy się poruszasz, ale nadal wystarczająco dostępna, abyś mógł ją wyjąć i użyć w razie potrzeby. Zawieszki przeszły długą drogę od czasu ich powstania; kiedyś były bardzo proste i w zasadzie były tylko paskami, od tego czasu stały się bardziej zaawansowane i ergonomiczne. Haki na broń pełnią podobną funkcję jak temblaki, ponieważ służą do trzymania broni pod ręką, gdy jesteś w ruchu. Nie są one jednak zaprojektowane z myślą o przenośności - mają być zamontowane na czymś nieruchomym, aby broń była zawsze pod ręką, gdy jej potrzebujesz.

W sklepie militarialodz.pl oferujemy różne rodzaje zawieszeń do broni. Nasze produkty są starannie zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić nie tylko funkcjonalność, ale także trwałość i bezpieczeństwo. Oferujemy szeroki wybór modeli, które można dostosować do indywidualnych preferencji i potrzeb.

Pas do broni to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują bezpiecznego i wygodnego sposobu przenoszenia broni. Wykonany z wytrzymałych materiałów, pas do broni zapewnia stabilne mocowanie broni przy jednoczesnym komforcie noszenia. Dostępny jest w różnych wersjach, umożliwiających dopasowanie do indywidualnych preferencji i typu broni.

Zaczep do zawieszenia broni – jakie są rodzaje?

Zawieszki na broń są dostępne w różnych stylach, ale ich głównym celem jest utrzymanie broni na ciele, dzięki czemu można skupić się na innych rzeczach. Najlepszy zaczep do zawieszenia broni to taki, który można łatwo regulować, z opcjami zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych użytkowników. Powinny one być wyściełane dla wygody i mają mechanizm szybkiego zwalniania, tak aby nigdy nie trzeba było się z nim bawić, gdy trzeba szybko wykorzystać broń. Jeden ze stylów zaczepów do broni jest to taktyczny pas, który jest zaprojektowany, aby utrzymać broń blisko ciała, co ułatwia wyciągnąć z pozycji zamontowanej. Zawieszenia taktyczne są produkowane zarówno w wersji jedno-, jak i dwupunktowej, w zależności od tego, jak bardzo potrzebujesz mobilności broni w trakcie jej przenoszenia. Istnieje również wiele sposobów, że te pasy mogą łączyć się z bronią, takich jak haki lub zaczepy, ale każdy oferuje swoje własne zalety i wady w zależności od tego, jak jest używany.

Wybierz zawieszenie taktyczne idealnie dopasowane do twoich potrzeb!

Zawieszenia broń są dostępne w różnych stylach, ale ich głównym celem jest utrzymanie broni na ciele, zapewniając wygodne i bezpieczne przenoszenie, dzięki czemu można skupić się na innych czynnościach. Najlepsze zaczepy do zawieszenia broni to te, które można łatwo regulować. Regulacja pozwala dopasować zawieszenie taktyczne do indywidualnych preferencji, zapewniając optymalne dopasowanie i wygodę noszenia broni. Pas na broń powinien być wyściełany, aby zapewnić komfort podczas noszenia broni przez dłuższy czas. Wyściełanie chroni przed uciskiem i otarciami, minimalizując dyskomfort i zapewniając przyjemne doświadczenie użytkowania.

Warto zadbać o to, aby pas na broń był wyposażony w mechanizm szybkiego zwalniania. Pozwala to na szybkie odpięcie broni w razie potrzeby, bez konieczności manipulowania zaczepem. Jest to szczególnie istotne w sytuacjach, gdy konieczne jest natychmiastowe użycie broni.

Pas taktyczny do broni pozwala na wygodne przenoszenie broni w pozycji zamocowanej, umożliwiając szybkie wyciągnięcie broni w razie potrzeby. Dostępny jest w wersji jedno- lub dwupunktowej, zależnie od preferencji użytkownika i potrzeb mobilności broni. Pas nośny może być wyposażony w różne sposoby łączenia z bronią, takie jak haki lub zaczepy.

Pas nośny do broni jednopunktowy, dwupunktowy i trzypunktowy

Zawieszenie taktyczne jednopunktowe posiada jeden punkt mocowania, który łączy broń z zawieszeniem. Zazwyczaj jest to pojedynczy pasek lub linka, który przymocowany jest do przedniej lub tylnej części broni, a następnie przechodzi przez ramię użytkownika. W rezultacie broń jest trzymana na jednym punkcie, zwykle na linii pionowej.

Zalety zawieszenia jednopunktowego:

  • Łatwość użycia i szybkie uwolnienie broni w razie potrzeby.
  • Większa swoboda ruchu, ponieważ broń może swobodnie opadać wzdłuż ciała.
  • Bardziej odpowiednie dla broni o mniejszej wadze, takiej jak pistolety czy karabinki szturmowe.

Zawieszenie broni dwupunktowe używa dwóch punktów mocowania, zazwyczaj z przodu i z tyłu broni. Może to być para pasków lub linki, które przechodzą przez różne punkty montażowe na broni i łączą się na klatce piersiowej użytkownika. W rezultacie broń jest trzymana na dwóch punktach, tworząc literę "V" lub "Y" wzdłuż ciała.

Zalety zawieszenia dwupunktowego:

  • Większa stabilizacja broni, co minimalizuje jej ruch podczas aktywności fizycznej.
  • Możliwość przenoszenia cięższej broni, takiej jak karabiny szturmowe czy broń długą.

Pas nośny do broni trzypunktowy to kolejna opcja zawieszenia broni, która oferuje jeszcze większą stabilizację i bezpieczeństwo w porównaniu do jedno- i dwupunktowych systemów. Pasy trzypunktowe mają dodatkowy punkt mocowania, który przechodzi przez ramię i łączy się z plecami użytkownika, tworząc literę "Y" lub "H" wzdłuż ciała. Dzięki trzem punktom mocowania pasy trzypunktowe zapewniają znacznie większą stabilizację broni niż jedno- i dwupunktowe systemy. pas do broni długiej pozwala na minimalizację ruchu i drgań broni podczas aktywności fizycznej, zapewniając większą precyzję i kontrolę.

Pas do broni myśliwskiej jest zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkownika. Takie pasy często posiadają wyściełane pasy na ramiona i plecy, które zapewniają amortyzację i redukcję nacisku na ciało. Dzięki temu można wygodnie nosić broń przez dłuższy czas bez nadmiernego obciążenia. Pas do broni myśliwskiej zapewnia stabilne zamocowanie broni przy ciele, minimalizując ryzyko jej zgubienia lub przypadkowego upuszczenia. Zintegrowane mechanizmy szybkiego zwalniania umożliwiają błyskawiczne odpięcie broni w razie potrzeby.

Pas nośny do broni w wersji trzypunktowej może być stosowany zarówno dla broni krótkiej, jak i długiej. Są odpowiednie dla różnych typów broni, takich jak pistolety, karabinki czy broń długa. Dzięki regulacji długości pasów można dostosować zawieszenie broni do indywidualnych preferencji i rozmiaru użytkownika.

W sklepie militarialodz.pl oferujemy różne modele pasów trzypunktowych, dwupunktowych i jednopunktowych które są wykonane z wysokiej jakości materiałów i dostępne w różnych konfiguracjach. Nasza oferta zapewnia szeroki wybór, dzięki czemu każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie i swojej broni.

W sklepie militarialodz.pl oferujemy różnorodne zaczepy i zawieszki na broń, które spełniają najwyższe standardy jakości i funkcjonalności. Nasze produkty są starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić naszym klientom najwyższą wygodę, bezpieczeństwo i wytrzymałość. Oferujemy szeroki wybór zawieszek taktycznych, pasów i innych akcesoriów, które umożliwią Ci wybór idealnego rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Ucho zawieszenia do broni – czy jest konieczne?

Ludzie muszą nosić broń przy sobie z różnych powodów. Na przykład policjanci muszą mieć pewność, że ich broń jest zawsze pod ręką na wypadek aresztowania lub pościgu. Myśliwi nie mogą zostawić broni bez opieki w środku dzikiego terenu, gdy chcą się schronić za drzewem. A jeszcze więcej zwykłych ludzi, którzy przechowują broń w domu, nadal chce ją zabierać ze sobą na rekreacyjne wędrówki po lesie lub na strzelnicę. Pozostaje tylko pytanie: jak utrzymać broń w zasięgu ręki, a jednocześnie móc swobodnie używać rąk? W tym celu potrzebne jest ucho zawieszenia do broni, dzięki któremu można zaczepić ją do specjalnego pasa taktycznego, który pozwoli na jej wygodne i bezpieczne przenoszenie.

Ucho zawieszenia do broni pozwala na bezpieczne przenoszenie broni, trzymając ją blisko ciała i gwarantując swobodę ruchu. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć pewność, że ich broń jest łatwo dostępna w każdej sytuacji.

W sklepie militarialodz.pl oferujemy różne rodzaje i modele zawieszek i pasów taktycznych z uchami do zawieszenia broni. Nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniając nie tylko wygodę, ale także bezpieczeństwo i trwałość. Dzięki naszej szerokiej gamie produktów możesz znaleźć idealne rozwiązanie, które spełni Twoje potrzeby przenoszenia broni. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się wygodą i funkcjonalnością podczas przenoszenia broni.

pixelpixelpixelpixel