Darmowa dostawa od 50,00 zł

NOŻE

( ilość produktów: 224 )

Noże to funkcjonalny element wyposażenia, który musi znaleźć się w plecaku lub kieszeni miłośnika działań taktycznych, survivalu, czy trekkingu lub off-roadu. Planujesz wyprawę do lasu lub podbój nieznanych terenów? Zabieraj ze sobą noże z ostrzem składanymscyzoryki i narzędzia multitool. Nigdy nie wiesz, kiedy i w jak mogą się one przydać.  

Dla służb specjalnych, medyków i myśliwych, przygotowaliśmy noże dostosowane do ich potrzeb. Mamy do zaoferowania m.in. noże z ostrzem stałym, noże myśliwskienoże wojskowe i noże ratunkowe. W trudnych warunkach terenowych warto mieć pod ręką również maczety, które bez problemu poradzą sobie z gęstą dziką roślinnością. Nie zapomnij, że akcesoria umożliwiające ostrzenie pozwolą Ci zachować odpowiednią ostrość ostrza.  

MilitariaLodz.pl mamy również coś dla osób, które mają nietypowe hobby lub szukają nowej pasji. Są to noże motylki lub noże do rzucania. Zobacz, jak wiele frajdy może przynieść zdobywanie nowych umiejętności, które mogą pomóc Ci przetrwać w licznych nietypowych sytuacjach. Wykorzystaj w tym celu sprzęt najwyższej jakości!

pixelpixelpixelpixel