Darmowa dostawa od 50,00 zł

KABURY

( ilość produktów: 319 )

W naszej ofercie znajdziesz kabury na broń różnego typu. Zarówno kabury na szelkach, kabury udowe, saszetki na broń, jak i kabury do skrytego noszenia. Dlatego też możesz dopasować coś idealnie do swoich zastosowań. Kategoria ta dedykowana jest nie tylko służbom mundurowym czy ochronie, ale także osobom, które posiadają pozwolenie na broń, a także osobom, które poszukują taktycznych kabur na broń krótką, które mogą dopiąć do swojego wyposażenia taktycznego. W tym ostatnim przypadku zadowoleni będą zarówno rekonstruktorzy historyczni, jak i miłośnicy ASG czy AirSoftu. Zwłaszcza że kabury na broń w naszym sklepie doskonale sprawdzą się podczas noszenia prawdziwej broni, jak i replik. W naszym asortymencie prezentujemy kabury z różnych materiałów, takich jak cordura, tworzywo sztuczne, czy skóra. Dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie kabury pochodzą od renomowanych dostawców, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będą nie tylko bezpieczne, ale także niezawodne, zwłaszcza wtedy, gdy będziesz musiał szybko i bezproblemowo dobyć broni.

Kabury taktyczne na broń

Wśród różnych modeli wyróżniają się przede wszystkim kabury taktyczne na broń. Mają one dość mocno zabudowaną strukturę. Wszystkie modele posiadają montaż na taśmy MOLLE, dzięki czemu łatwo można je zamontować na pasie taktycznym lub przy kamizelce. Tak, aby broń była zawsze pod ręką. Ciekawym rozwiązaniem w tym typie są także kabury udowe. Montowane za pomocą taśm MOLLE do pasa taktycznego, posiadają dodatkowy pas nośny, który zapina się wokół uda. W ten sposób broń jest noszona ciut niżej niż pas, jednak można dobyć ją równie łatwo, jak tę noszoną przy pasie. Co więcej, kabury udowe często dostępne są jako modułowy panel udowy, dzięki czemu oprócz kabury możemy w nim przenosić zapasowy magazynek, czy inne najpotrzebniejsze przedmioty, do których chcemy mieć dostęp. W naszej ofercie znajdują się kabury dla osób leworęcznych i praworęcznych, co gwarantuje, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Kabury do rewolwerów czarnoprochowych

Polskie prawo dopuszcza kupno i noszenie replik broni rozdzielnego ładowania wyprodukowanych przed 1885 rokiem. Wśród nich można znaleźć między innymi rewolwery Colta czy Remingtona. I właśnie do tych modeli posiadamy klimatyczne skórzane kabury do rewolwerów czarnoprochowych na pasku, które pozwalają na noszenie broni pod pachą. Dzięki temu masz możliwość bezpiecznego przenoszenia swojego rewolweru bez konieczności wystawiania go na widok publiczny. Możesz go bowiem schować pod bluzą czy kurtką. Kabury te występują w dwóch rozmiarach: 5,5” oraz 8”, dzięki czemu nadają się do modeli takich jak Colt Navy, czy Colt Army. Wysoka jakość wykonania ze skóry bydlęcej dodatkowo podkreśli jej wyjątkowość i historyczny charakter. Wszystkie kabury w naszym asortymencie wykonane są z najwyższą jakością i z dbałością o każdy detal, dlatego też masz pewność, że kupujesz towar, który posłuży Ci przez wiele lat i pozostanie niezawodny.

Kabura na pistolet do noszenia na pasie

Kabura na broń na pas jest przeznaczona do przenoszenia broni palnej na biodrach lub w okolicach pasa. Kabury te są projektowane w celu zapewnienia bezpiecznego i wygodnego noszenia broni, umożliwiając jednocześnie szybki dostęp w razie potrzeby. Kabury do broni na pas są powszechnie używane przez służby mundurowe, stróżów prawa oraz osoby uprawnione do noszenia broni palnej. Są one integralnym elementem wyposażenia, pozwalając na skuteczne przenoszenie broni w sposób zgodny z normami bezpieczeństwa.

Kabury na broń na pas są wykonane z wysokiej jakości materiałów w celu zapewnienia trwałości, odporności na warunki atmosferyczne i trudne warunki terenowe. Kabury są projektowane z myślą o uniwersalnym zastosowaniu, umożliwiając przenoszenie różnych rodzajów broni palnej, takich jak pistolety czy rewolwery. Wyposażone są w regulowane paski, co umożliwia dostosowanie ich do różnych rodzajów broni oraz wielkości ciała użytkownika.

Kabury na broń na pas posiadają zabezpieczenia, takie jak zatrzaski czy klamry, które zapobiegają przypadkowemu wypadnięciu broni, a jednocześnie umożliwiają szybki dostęp w sytuacji awaryjnej. Projektowane są z myślą o ergonomicznym przenoszeniu broni, zapewniając komfort noszenia i minimalizując możliwość otarć czy ucisku.

Kabura uniwersalna na pas z cordury czy kabura do broni z kydexu?

W naszej ofercie dostępne są kabury na pas z cordury, który jest materiałem wysoce odpornym na zużycie i uszkodzenia mechaniczne. Cordura jest elastycznym materiałem, dzięki czemu kabura dopasowuje się do różnych kształtów broni palnej. Miękkie kabury zapewniają wygodę noszenia, dzięki elastyczności materiału. Mogą dostosowywać się do ruchów ciała użytkownika, minimalizując ucisk i otarcia. Kabura uniwersalna z cordury jest łatwa w utrzymaniu czystości i wymaga minimalnej konserwacji.

Druga propozycja to kabury z kydexu, czyli termoplastycznego materiału, który cechuje się sztywnością i trwałością. Kydex jest formowalnym materiałem, co pozwala na precyzyjne dopasowanie kabury do konkretnego modelu broni. Kabury z kydexu zazwyczaj posiadają skokowy system zatrzaskowy lub regulowany system retencji, co skutecznie zabezpiecza broń przed wypadnięciem. Kydex jest odporne na warunki atmosferyczne, co oznacza, że kabura na rewolwer z tego materiału jest odporna na wilgoć, korozję i inne czynniki zewnętrzne.

Kabura udowa uniwersalna

Kabura do pistoletu udowa jest noszona wokół uda i służy do przenoszenia broni palnej lub innego sprzętu taktycznego. Projektowane jest z myślą o zapewnieniu wygodnego noszenia broni na udzie, jednocześnie umożliwiając szybki dostęp w sytuacjach awaryjnych. Kabura udowa uniwersalna jest popularna wśród służb mundurowych, osób wykonujących zawody taktyczne oraz miłośników strzelectwa sportowego. Taka kabura do rewolweru jest często używana w sytuacjach, gdzie szybki dostęp do broni jest kluczowy.

Udowa kabura na broń krótką jest wykonana z trwałych i odpornych materiałów, takich jak skóra, czy też sztywny kydex. Wybór materiału zależy od preferencji użytkownika i warunków, w jakich kabura będzie używana. Kabura taktyczna jest wyposażona w zabezpieczenia, które chronią broń przed przypadkowym wypadnięciem. Mogą to być zatrzaski, klamry, czy systemy retencji, które trzymają broń pewnie na miejscu, jednocześnie umożliwiając szybki dostęp w sytuacjach krytycznych.

Kabury udowe posiadają regulowane paski, co umożliwia ich dopasowanie do różnych rozmiarów broni oraz wielkości uda użytkownika. To pozwala na komfortowe noszenie i minimalizuje ryzyko ucisku czy dyskomfortu. Projektowane są z myślą o ergonomii noszenia, zapewniając wygodę i swobodę ruchów. Dobre kabury udowe są tak skonstruowane, aby nie ograniczać mobilności użytkownika. W niektórych modelach kabur udowych znajdują się dodatkowe kieszenie czy pętle, które umożliwiają przenoszenie dodatkowego wyposażenia, takiego jak magazyny, noże czy latarki. Kabury udowe są często wyposażone w systemy mocowania, które umożliwiają bezpieczne przymocowanie do pasa lub pasa udowego. Dzięki temu są stabilne i nie przesuwają się podczas noszenia.

Kabura na broń skrytego noszenia

Kabury skrytego noszenia są specjalnie zaprojektowanymi etui na broń palną, które umożliwiają dyskretne noszenie broni pod ubraniem. Kabura na broń skrytego noszenia ma na celu ukrycie broni, zapewniając jednocześnie dostęp do niej w razie potrzeby. Kabury skrytego noszenia są wykonane z lekkich, ale wytrzymałych materiałów, takich jak skóra, cordura, czy też kydex. Materiały te umożliwiają dyskretność i wygodę noszenia pod ubraniem. Kabury skrytego noszenia są niezwykle istotnym elementem dla tych, którzy noszą broń palną na co dzień, umożliwiając skuteczne ukrycie broni pod ubraniem przy jednoczesnym zachowaniu dyskrecji i komfortu noszenia.

Głównym celem kabur skrytego noszenia jest ukrycie broni, co osiąga się poprzez płaski i profilowany design. Kabury te mają minimalny profil, co zmniejsza ryzyko zauważenia pod ubraniem. Kabury skrytego noszenia są często projektowane do przypinania do pasa, wsuwania do spodni lub noszenia w specjalnych kieszeniach na pasie. Mogą również posiadać klipsy umożliwiające zamocowanie do spodni czy pasa bez konieczności noszenia specjalnego pasa udowego. Wysokiej jakości kabury skrytego noszenia są regulowane, co pozwala na dopasowanie ich do różnych rodzajów broni oraz preferencji noszącego. Równocześnie są tak skonstruowane, aby minimalizować dyskomfort noszenia pod ubraniem.

Kabura skórzana

Skóra naturalna, ze względu na swoją teksturę i wykończenie, nadaje elegancki i stylowy wygląd kaburze. Dla wielu osób skóra jest kojarzona z tradycją i wysoką jakością. Skóra naturalna, zwłaszcza po pewnym czasie użytkowania, może dostosować się do kształtu broni, co może zwiększyć komfort noszenia. Kabura taktyczna stworzona z miękkiej i elastycznej skóry może dostosować się do ciała, minimalizując dyskomfort.  

Wysokiej jakości skóra, prawidłowo utrzymana, może być bardzo trwała. Kabury skórzane charakteryzują się solidnymi szwami i solidnym wykonaniem, co przyczynia się do ich długotrwałej użyteczności. Skóra naturalna, szczególnie po odpowiednim zabezpieczeniu i impregnacji, może być odporna na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy wilgoć. Jest również w stanie chronić broń przed zarysowaniami i kurzem. Skóra może być formowana w sposób, który gwarantuje dopasowanie do konkretnej broni, co wpływa na retencję, czyli pewność trzymania broni w kaburze. Prawidłowo wykonana skórzana kabura na pistolet może zapewnić bezpieczne trzymanie broni, jednocześnie umożliwiając szybki dostęp.

Kabura taktyczna z akcesoriami

Akcesoria do kabur stanowią istotny element dla osób, które noszą broń palną, zapewniając dodatkowe funkcjonalności, wygodę noszenia i dostosowanie kabury do indywidualnych potrzeb użytkownika. W naszej ofercie dostępne są:

  • Panele udowe:

Panele udowe to dodatkowe elementy mocowane do kabur, które umożliwiają rozkładanie ciężaru broni na biodrach. Zwykle są elastyczne i regulowane, co pozwala na dostosowanie do indywidualnych preferencji i zapewnia dodatkowe wsparcie dla kabury.

  • Uchwyty na pasek:

Uchwyty na pasek to akcesoria, które umożliwiają bezpieczne przymocowanie kabury do pasa użytkownika. Stosuje się różne rodzaje uchwytów, takie jak pętle, klamry czy zatrzaski, które gwarantują stabilność kabury podczas noszenia.

  • Adaptery:

Adaptery są elementami pozwalającymi na dostosowanie kabury do różnych rodzajów broni, co jest istotne w przypadku posiadania kilku pistoletów o różnych wymiarach. Adaptery często umożliwiają też regulację kąta nachylenia kabury.

  • Pętle na magazynki:

Niektóre kabury posiadają pętle, które umożliwiają przenoszenie dodatkowej amunicji w postaci magazynków. To praktyczne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć dostęp do dodatkowej amunicji w jednym miejscu.

  • Wkładki regulacyjne:

Wkładki regulacyjne umożliwiają dostosowanie kabury do różnych modeli broni. Dzięki nim można precyzyjnie dostosować retencję, kąt nachylenia i inne parametry kabury do indywidualnych preferencji użytkownika.

 

 

 

 

pixelpixelpixelpixel