Darmowa dostawa od 50,00 zł

BUTY SALOMON - trekkingowe, wojskowe, taktyczne

( ilość produktów: 11 )

Buty Salomon

Salomon jest marką stworzoną przez pasjonatów dla pasjonatów. Od 1947 roku zdobyła reputację doskonałości i szacunek klientów na całym świecie. Prognozy dotyczące jej popularności sprawdzały się z roku na rok, a dziś Salomon jest jedną z najpopularniejszych marek wśród sportowców - cenioną głównie za jakość, trwałość i solidność. Bez względu na to, jaki sport preferujesz, potrzebujesz odpowiedniej pary butów do codziennego treningu. Powinny one spełniać wszystkie wymagania, z jakimi musisz się zmierzyć, uprawiając daną dyscyplinę sportu. Dlatego, oprócz trwałości i solidności, buty Salomon muszą zapewniać komfort termiczny, nawet podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń, amortyzować Twoje kroki i gwarantować bezpieczeństwo zarówno dla śródstopia, jak i kostki. Salomon już od wielu lat słucha sportowców i tworzy buty, które spełniają wszystkie ich oczekiwania. Obuwie sportowe Salomon jest trwałe, niezawodne i odpowiednie do codziennego treningu.

Buty Salomon męskie

Zachęca do uprawiania sportów na świeżym powietrzu, takich jak bieganie, wędrówki czy jazda na nartach. Skierowana jest do osób, które cenią sobie naturalny kontakt z przyrodą, podróże i ucieczkę od codzienności. Została założona przez grupę francuskich instruktorów narciarstwa, których łączyła pasja do gór i chęć tworzenia najlepszego sprzętu do uprawiania sportów zimowych. Obecnie Salomon jest międzynarodową firmą, która posiada swoje oddziały w 23 krajach. Buty Salomon męskie są zaprojektowane z myślą o wszechstronności, więc jesteś przygotowany na każdą przygodę. Dlatego też wiele z tych modeli jest doskonałymi butami podróżnymi. Są wystarczająco lekkie, by spakować je na wycieczkę, ale jednocześnie zapewniają ochronę i komfort, bez względu na to, dokąd zaprowadzą Cię Twoje podróże. Buty salomony męskie to przede wszystkim jakość, która wysuwa się na pierwszy plan, tuż za nią podąża wygoda, natomiast styl zamyka to zestawienie. Dzięki temu buty Salomon od wielu lat pozostają w czołówce butów taktycznych.

Buty trekkingowe Salomon

Kto tego nie doświadczył, czy to zimą, czy latem, podczas wędrówek czy codziennych podróży - skarbem są buty trekkingowe Salomon! Dzięki nam znajdziesz buty trekkingowe, których w danej chwili potrzebujesz, ponieważ przygotowaliśmy produkty w szerokiej gamie rozmiarów. Jednocześnie produkty różnią się między sobą pod wieloma względami, w tym wysokością, kolorem i stylem. Buty trekkingowe to najważniejszy element, gdy wybieramy się w miejsca, gdzie piasek, błoto, a nawet śnieg mogą nam utrudnić życie. Bez względu na to, jak wymagające są warunki, buty trekkingowe uchronią nas przed uszkodzeniami i pomogą zwiększyć bezpieczeństwo. Dobrze dobrane obuwie może oznaczać również odpowiednią higienę ciała i komfort podczas chodzenia, biegania i wędrówek po górach. Nasz sklep internetowy posiada duży wybór butów trekkingowych zaprojektowanych w oparciu o innowacyjne technologie, które sprawiają, że produkty te są niezwykle funkcjonalne i dostosowują się do wymagań indywidualnego użytkownika.

pixelpixelpixelpixel