Darmowa dostawa od 50,00 zł

ŚRUT

( ilość produktów: 346 )

W tej kategorii produktów znajdziesz śrut do wiatrówki, który stanowi podstawę jej użytkowania. W naszej ofercie dostępne są rozmaite rodzaje tego typu amunicji w takich kalibrach jak: 4,5mm, 5,5mm, 6,35mm i wielu innych. Mnogość wariantów do wyboru, a także zróżnicowana ilość w opakowaniach sprawia, że masz możliwość wybrania opcji, która będzie najlepiej odpowiadała wymaganiom Twojej wiatrówki oraz Twym indywidualnym preferencjom. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.

Amunicja do wiatrówki – postaw na produkty z militarialodz.pl

Bogata oferta naszych produktów powstała z myślą o osobach, które używają wiatrówki w celach sportowych i rekreacyjnych. Masz możliwość wyboru odpowiedniego dla Ciebie wariantu, który pozwoli Ci lepiej trafiać do celu. W naszym asortymencie dostępna jest amunicja do wiatrówki o prędkości znacznie wyższej niż przypisuje się klasycznemu śrutowi. Oferujemy opakowania zawierające 10, 100, 200, 250, 300, 400, a nawet 500 sztuk śrutu. Tak duża rozbieżność daje większe możliwości zakupowe. Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie i wybierz odpowiedni wariant dla siebie.

Szybkoładowarki do śrutu – usprawnij ładowanie broni

Jeżeli chcesz w sprawny sposób załadować śrut do wiatrówki, to niewątpliwie powinieneś zaopatrzyć się w szybkoładowarkę do śrutu. Możesz wybrać między innymi model marki KLI do wiatrówek o kalibrze 4,5mm, która umożliwia naładowanie aż 8 stalowych kulek po każdym naciśnięciu tłoka. Jest to niezwykle praktyczne akcesorium, które znacznie ułatwi Ci ładowanie wiatrówki.

Wysokogatunkowy śrut do wiatrówki

W asortymencie militarialodz.pl dostępny jest wysokogatunkowy śrut do wiatrówki. W zależności od tego, na jaki rodzaj amunicji się zdecydujesz, będzie ona różnić się właściwościami i budową, jednak zawsze będzie to produkt najwyższej jakości. Proponujemy Ci śrut marki Kvintor odznaczający się spiczastą główką z nacięciami, która maksymalizuje jego właściwości penetracyjne. Dobrym rozwiązaniem będzie również amunicja czeskiej marki JSB o zaokrąglonej główce, która perfekcyjnie sprawdza się w strzelaniu z większych odległości. Możliwości masz wiele, więc sam zdecyduj co wybierasz.

Amunicja do wiatrówki znanych marek

Oferowana przez nas amunicja do wiatrówki pochodzi od sprawdzonych i znanych w świecie militariów producentów. W swoich zasobach posiadamy produkty takich marek jak JSB, Kvintor, Apolo i wiele, wiele innych. Są to renomowani dostawcy, którzy oferują jedynie wysokiej jakości towary. Każdy z produktów w naszym sklepie posiada odpowiednie atesty i certyfikaty, stanowiące gwarancję jego legalności i wysokiej jakości.
Śrut do wiatrówki – zaufaj sklepowi militarialodz.pl
Poszukujesz odpowiedni śrut do wiatrówki, ale nie wiesz który z tych oferowanych okaże się najlepszy? Nie martw się, chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiedniego produktu. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub drogą mailową, a uzyskasz wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Ci zakupić właściwy dla Ciebie towar.

pixelpixelpixelpixel