Darmowa dostawa od 50,00 zł

KABURY NA PAS KYDEX

( ilość produktów: 112 )

Kabury kydex

Kydex to tworzywo sztuczne, opatentowane w USA. Jest to tworzywo termoplastyczne, które formuje się na gorąco, dzięki czemu po wymodelowaniu i ostudzeniu otrzymujemy wytrzymały sztywny produkt końcowy, który mimo upływu czasu nie będzie się odkształcał. Jest także odporny na zarysowania, pęknięcia i uszkodzenia mechaniczne. Kabury kydex to jedne z najbardziej wytrzymałych kabur dostępnych na rynku. Mają one wiele form i kształtów, które pozwalają na indywidualne dopasowanie kabury do swoich preferencji, co więcej, występuje w wielu różnych kolorach, dlatego też możemy dobrać kaburę w barwie dopasowanej do oporządzenia, by nie wyróżniała się stylistycznie. W naszej ofercie posiadamy kabury z kydexu w formie otwartej, która podtrzymuje lufę pistoletu, jednak poprzez odpowiednie spasowanie elementów nie pozwala jej wypaść, jak i kabury zabudowane, które oprócz uchwytu na lufę posiadają dodatkowe zabezpieczenie przed wysunięciem się broni. Wszystkie kabury pochodzą od renomowanych dostawców, dzięki czemu mamy pewność, że są wykonane z należytą starannością i będą służyć przez długi czas bez zacinania się czy luzowania.

 

 

Sztywne kabury na pas

Kabury z kydexu charakteryzują się wysoką sztywnością materiału, dzięki czemu zachowują swój kształt po wyjęciu broni. W ten sposób możemy broń wyjąć równie łatwo, jak ją schować. Większość modeli posiada specjalny montaż do pasa nośnego, dzięki czemu możemy mieć pewność, że kabura pozostanie zawsze na miejscu i nie odepnie się niepostrzeżenie. Jest to także zabezpieczenie przed zerwaniem kabury przez osobę trzecią, na przykład w czasie szamotaniny. Sztywne kabury na pas z kydexu możemy nosić zarówno przy zwykłym pasie do spodni, jak i dopiąć je do pasa taktycznego. W ten sposób nadają się dla służb mundurowych, ochrony, jak i osób posiadających zezwolenie na broń. Kabury na broń tego typu produkowane są jako formy dedykowane do konkretnej broni, ponieważ są formowane na ich odlewach. Dlatego też kupując kaburę z kydexu, zwróć uwagę na model broni, do jakiego jest dostosowana. W ten sposób unikniesz nie tylko problemów z włożeniem broni do kabury, ale także będziesz mieć pewność, że broń da się łatwo wyjąć jednym ruchem, a nie utknie w kaburze lub będzie wymagała mocniejszego szarpnięcia.

Kabury dla leworęcznych

Aby zadbać o wszystkich naszych klientów zgromadziliśmy modele najpopularniejszych kabur do broni w dwóch wersjach: dla osób praworęcznych i leworęcznych. Wiemy, jak ważne jest płynne wyciągnięcie broni jednym ruchem, dlatego też możliwość wyjęcia jej od razu dominująca ręką jest niebywałą zaletą. By mieć pewność, że kupujesz odpowiedni model, sprawdź dokładnie opis poszczególnych modeli. Te dla osób leworęcznych opisane są między innymi w tytule jako „LEWA”. Wszystkie kabury w naszym asortymencie przechodzą podczas produkcji rygorystyczne testy, dlatego też kupując je, masz pewność, że kupujesz sprzęt najwyższej jakości, który nigdy Cię nie zawiedzie.

 

 

pixelpixelpixelpixel