Darmowa dostawa od 50,00 zł

CO2

( ilość produktów: 19 )

Wśród wiatrówek wyróżniamy te o zasilaniu sprężonym powietrzem, a także wiatrówki na CO2. Te drugie są dużo bardziej celne i mają wiele niezaprzeczalnych zalet. Jak chociażby fakt, że posiadają stały, niełamany mechanizm, który bywa mnie zawodny.

Kapsuły CO2 do wiatrówki – na ile wystarczają?

Kupując wiatrówkę, zastanawiamy się, jaka opcja będzie najlepsza i najbardziej ekonomiczna. W przypadku kapsuły CO2 do wiatrówki wszystko zależy od dynamiki, z jaką strzelamy oraz od kilku różnych czynników. Przyjmuje się natomiast, że jeden nabój CO2 pozwala oddać około 60 strzałów. Dzięki temu używanie wiatrówki na CO2 pozwala między innymi na ćwiczenie strzelania dynamicznego, ponieważ mamy możliwość oddawania wielu strzałów po sobie, bez konieczności przeładowywania po każdym strzale. Najmodniejsze krótkie wiatrówki na CO2, które są replikami klasycznych modeli, posiadają magazynki, które mieszczą tyle samo śrutu – na przykład Beretta M9, posiada magazynek na 16 sztuk.

Najlepsze kapsuły CO2 – postaw na sprawdzonych producentów

W naszej ofercie można znaleźć najlepsze kapsuły CO2 od sprawdzonych producentów. Dzięki temu masz pewność, że broń nigdy Cię nie zawiedzie, a jedna kapsuła wystarczy na oddanie znamionowej liczby strzałów. Z polecanych przez wszystkich firm można wybierać między takimi markami jak BORNER, ASG, czy UMAREX. Kupując kapsułę CO2 od sprawdzonego producenta, masz pewność, że będzie najlepszym wyjściem – pozwoli Ci to na bezpieczne użytkowanie wiatrówki w każdych okolicznościach, jednocześnie dając pewność, że siła wylotowa naboju nie przekroczy 17J. Co musisz wiedzieć, dobierając kapsułę CO2 do wiatrówki? Przede wszystkim należy dobrać odpowiedni model kapsuły do modelu posiadanej broni. Różnią się one między sobą końcówkami, a także rozmiarami – przez co nie każdy nabój uda się zmieścić w magazynku.

Naboje CO2 do wiatrówki – czy są bezpieczne?

Strzelanie za pomocą sprężonego CO2 jest równie bezpieczne, jak inne metody miotania pocisków w wiatrówkach. Co więcej, oddawanie równomiernych strzałów powoduje, że są one oddawane z taką samą mocą, co pozwala na większą przewidywalność. Jeżeli zastanawiasz się jakie naboje CO2 do wiatrówki będą najlepsze – skontaktuj się z nami. Nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich niezbędnych informacji odnośnie do zakupu, użytkowania oraz wymiany naboi CO2, oraz konieczności stosowania naboi czyszczących, które utrzymują wiatrówkę w dobrym stanie technicznym oraz ułatwiają jej czyszczenie i konserwację. Jak ich używać? Co około 500 strzałów należy, zamiast klasycznego naboju CO2 zamontować nabój czyszczący, a następnie na nim oddać kolejne 50 strzałów. Mieszanka gazów oraz olejku konserwującego dokładnie oczyści i wypełni miejsca, gdzie nie można dotrzeć podczas rutynowego czyszczenia broni.

pixelpixelpixelpixel