Darmowa dostawa od 50,00 zł

> 5,5mm

( ilość produktów: 38 )

Szukasz śrutu powyżej 5,5 mm do zastosowań specjalnych? W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz – może także do nas zadzwonić lub napisać, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dobrać śrut idealny do potrzeb.

Śrut 6,35 mm – nie tylko do broni pneumatycznej

W przeciwieństwie do mniejszych pocisków śrutowych, śrut 6,35 mm przeznaczony jest do strzelania z broni pneumatycznej. Przeznaczony jest on także do wiatrówek o bardzo dużej mocy. Duży kaliber oraz masa pocisku idealnie nadają się do strzelectwa na długie dystanse. Nabiera on bowiem przy wystrzale dużej energii kinetycznej, która pozwala na stabilny lot, bez zmiany trajektorii. Doskonale sprawdza się zatem przy strzelectwie precyzyjnym i wyborowym. W ofercie naszego sklepu posiadamy śrut 6,35 mm renomowanych firm takich jak H&N i JSB, w wielu różnych modelach. Dzięki temu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Śrut 7,62 mm – naboje do wiatrówek FAC

Natomiast śrut 7,62 mm przeznaczony jest do silnych wiatrówek FAC oraz karabinków PCP. Charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dużą energią obalającą, dlatego jest idealny do widowiskowego rozbijania celów, na przykład ceramicznych oraz świetnie nadaje się do strzelania do spinnerów. Na zachodzie Europy i w USA dopuszczalne jest polowanie z wiatrówki z takim pociskiem. Staramy się, by w naszej ofercie znalazły się jedynie najlepsze materiały, dlatego tez mamy pewność, że wśród naszego śrutu każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie do wyboru odpowiedniego śrutu do swojej broni – skontaktuj się z nami! Nasze doświadczenie pozwala nam na szybkie i pełne doradztwo w tym zakresie.

pixelpixelpixelpixel