Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

POKROWCE I WALIZKI NA BROŃ

( ilość produktów: 91 )

Walizki na broń

Bezpieczne przenoszenie i przechowywanie broni to podstawa, niezależnie czy jest to broń palna, czarnoprochowa, czy repliki ASG. Dlatego też każdy posiadacz powinien zaopatrzyć się w wysokiej jakości walizki na broń, które zapewnią możliwość przechowywania i przenoszenia broni zgodnie z wymaganiami, a także zabezpieczą ją podczas składowania. W naszej ofercie można znaleźć walizki na pistolet oraz walizki na broń długą. Wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych i polimerów, które odporne są na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu niestraszne im ewentualne upadki. Wewnątrz wykładane są specjalną pianką pick and pluck, która pozwala na dopasowanie się futerału do dowolnego typu broni. Walizki zamykane są zazwyczaj na dwa niezależne zamki umieszczone po obu stronach uchwytu. Zapewniają one dokładne zamknięcie wieka. Większość modeli walizek posiada wodoodporność IP67, co daje gwarancje, że w przypadku zamoczenia walizki, broń wewnątrz pozostanie bezpieczna. Stwarza to także barierę ochronną przed kurzem i pyłem.

Pokrowce na broń

Dostępne w naszym sklepie pokrowce na broń dzielą się na dwie kategorie: pokrowce na broń długą oraz pokrowce na pistolety. Te pierwsze mają od 90 do 140 cm długości. Wewnątrz posiadają specjalne uchwyty do mocowania broni, a niektóre modele są dodatkowo zabezpieczane pianką. Pozwala to na bezpieczne przenoszenie i przechowywanie broni długiej, niezależnie od jej rozmiarów. Niektóre modele oprócz paska krótkiego lub długiego posiadają także wygodne szelki. Dodatkowe kieszenie wewnątrz i na zewnątrz pokrowca umożliwiają przenoszenie dodatkowych elementów, takich jak zapasowe magazynki. Pokrowce na broń krótką posiadają budowę zbliżoną do walizek na broń, są jednak dużo mniejsze oraz bardziej poręczne. Mieszczą jedną sztukę broni krótkiej oraz dwa zapasowe magazynki, są więc idealnym sposobem na transport broni na strzelnice. Pokrowce na broń, w przeciwieństwie do walizek, zapinane są na zamek błyskawiczny.

Futerał na broń

W naszym sklepie możesz zakupić wodoodporny i pyłoodporny futerał na broń różnego typu. Walizki na broń z tworzyw sztucznych są idealne do przechowywania broni w warunkach domowych oraz do przewożenia jej na strzelnicę. Natomiast miękkie pokrowce z szelkami sprawdzą się na przykład podczas pieszego transportu broni. Pokrowce miękkie wykonywane są z wysokiej jakości wodoodpornych materiałów takich jak cordura, poliester i nylon. Są zatem także odporne na przetarcia oraz inne uszkodzenia mechaniczne. W przeciwieństwie do walizek występują także w wielu różnych kolorach i maskowaniach. Natomiast walizki występują głównie w kolorze czarnym i oliwkowym. Niezależnie jednak czy zdecydujesz się na walizkę na broń, czy pokrowiec na broń, masz pewność, że zarówno przenoszenie broni, jak i jej przechowywanie będzie dla niej całkowicie bezpieczne oraz pozwoli Ci na uniknięcie nieprzyjaznych spojrzeń podczas wyprawy na strzelnicę.

pixelpixelpixelpixel