Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KABURY SKÓRZANE

( ilość produktów: 33 )

Kabury skórzane

Miłośnicy klasycznych rozwiązań chętnie sięgną w naszej ofercie po kabury skórzane, które niektórym mogą kojarzyć się z lekkim oldschoolem. Jednak są one nie tylko bardzo popularne, ale także przez lata ewoluowały na tyle, że ich użytkownicy często określają je jako perfekcyjne i niezawodne. W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę kabur skórzanych, dzięki czemu łatwo wybierzesz coś dla siebie. Wśród nich znajdziesz klasyczne kabury na szelkach do noszenia broni pod pachami – niczym amerykański prywatny detektyw z lat osiemdziesiątych. Kabury skórzane na pas, które nieodzownie kojarzą nam się ze służbami mundurowymi oraz skórzane kabury wewnętrzne do skrytego przenoszenia broni, dzięki którym poczujesz się jak tajny agent. Niezależnie od tego, co wybierzesz, masz pewność, że w naszym sklepie sprzedajemy tylko sprawdzone modele od renomowanych dostawców, które gwarantują, że będą nie tylko wygodne, ale także niezawodne.

 

Czytaj więcej

Kabury skórzane dla leworęcznych

Jak już mówiliśmy, dbamy o naszych klientów pod każdym względem, dlatego też zapewniamy, że każdy znajdzie to, czego potrzebuje. Dlatego też w naszej ofercie posiadamy kabury skórzane dla leworęcznych, tak aby osoby te mogły również wybrać klasyczny model, nie tylko z tworzywa sztucznego, ale też ze skóry. Co więcej, kabury dostępne w naszym sklepie są w pełni regulowane, dzięki czemu możesz ją nie tylko dopasować do swoich preferencji odnośnie do strony jej użytkowania, ale także co do sztywności i zacisku na broni. W ten sposób będziesz mieć pewność, że nie tylko broń ci przypadkiem nie wypadnie, ale też nie zatnie się w kaburze wtedy, kiedy będzie najbardziej potrzebna. Wykończenie każdej kabury skórzanej wewnątrz także zabezpiecza ją przed ewentualnym porysowaniem broni, co zdarza się podczas używania kabur sztywnych z tworzyw sztucznych czy kydexu. Jeśli natomiast obawiasz się, że nici puszczą i kabura szybko się zużyje, wiedz, że posiadamy kabury tylko od najlepszych dostawców, którzy zadbali, by nici były nie tylko odpowiednio wytrzymałe, ale też zabezpieczone przed pękaniem i przecieraniem się, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Skórzane kabury uniwersalne

Dopasowanie kabury do rodzaju broni bywa niełatwe. Poszukiwanie odpowiedniego modelu z kydexu może zająć długie godziny, dlatego też lepiej wybrać skórzane kabury uniwersalne, które dedykowane są nie konkretnym modelom broni, a całym ich grupom. Takie kabury nie są formowane na odlewach poszczególnych modeli, a na modelu ogólnym, który odpowiada różnym markom broni o zbliżonych wymiarach. W ten sposób w jednej kaburze dobrze leżeć będzie zarówno w przypadku Glocka 17, jak i Sig Sauera P220, czy Walthera P99. Po zakupie jedyne co musisz zrobić to wyregulować pasek zabezpieczający, tak aby utrzymywał konkretny egzemplarz na miejscu. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli posiadasz więcej niż jedną sztukę broni o zbliżonym rozmiarze i potrzebujesz kabury uniwersalnej na tyle, by móc w niej przenosić każdą z nich bez konieczności kupowania kabury do każdego modelu.

 

pixelpixelpixelpixel