Darmowa dostawa od 50,00 zł

CELOWNIKI

( ilość produktów: 57 )

Do czego służy celownik optyczny?

Dostępny w ofercie militarialodz.pl celownik optyczny jest urządzeniem montowanym na różnych rodzajach broni palnej. Dzięki niemu możliwe jest lepsze namierzenie celu i w konsekwencji oddanie precyzyjnego strzału. Tego typu urządzenie sprawdzi się w zawodach strzeleckich, a także podczas rozmaitych rekreacji z wykorzystaniem broni.

Różnorodne celowniki w ofercie sklepu militarialodz.pl

W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne celowniki, które dopasujesz do rodzaju posiadanej przez Ciebie broni. Możesz wybrać opcję z czerwoną kropką, która włącza się automatycznie, kiedy wykryje ruch. W naszej ofercie dostępne są modele wykorzystujące najnowocześniejszą technologię LED, umożliwiającą pracę celownika na jednym akumulatorze nawet przez 50 000 godzin. Nasze celowniki optyczne zostały zaprojektowane w celu zwiększenia jakości optycznej, a dzięki temu poprawiają celność w rekreacyjnych, sportowych, jak i profesjonalnych warunkach ich użytkowania. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepszy dla Ciebie model.

Celowniki optyczne znanych marek

Oferowane przez nas produkty pochodzą jedynie z legalnych, sprawdzonych i zaufanych źródeł. Dzięki temu, wybierając odpowiadający Ci celownik zyskujesz gwarancję, że będzie to produkt najwyższej jakości sygnowany przez znaną i cenioną markę. W naszym asortymencie dostępne są produkty takich firm jak Sightmark czy Trinity Force. Posiadają wszelkie niezbędne atesty, które stanowią gwarancję ich najwyższej jakości i niezawodności. Przekonaj się sam i wybierz odpowiedni dla Ciebie celownik optyczny już dziś.

Celownik optyczny – sposób na trafienie do celu

W sklepie militarialodz.pl możesz wybrać celownik, który poprawi Twoją celność. Bez względu na to czy będziesz brał udział w zawodach strzeleckich, czy strzelał do ustawionych w rzędzie puszek na swoim ogródku – w każdym z tych przypadków masz pewność, że uda Ci się trafić do celu. Sprawdź parametry techniczne interesujących Cię modeli i wybierz ten, który najlepiej będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Dostępne w naszym sklepie celowniki optyczne pomogą Ci poprawić wyniki w oddawanych strzałach, co niewątpliwie zmotywuje Cię do dalszych treningów.

Montaże do celowników – niezbędne akcesorium w wyposażeniu strzelca

Nasza oferta obfituje także w akcesoria niezbędne do instalacji celowników. Proponujemy montaże o zróżnicowanych parametrach technicznych. Są to wysokogatunkowe produkty, które w żadnym stopniu nie obniżą komfortu stosowanego przez Ciebie celownika. Wręcz przeciwnie, pozwoli na jego solidną instalacje, co okaże się niezwykle pomocne w sytuacji, kiedy będziesz chciał szybko się przemieścić. Nawet podczas biegu i wywoływanych w jego trakcie drgań, celownik optyczny pozostanie na swoim miejscu. Dzięki temu nie będziesz musiał odwracać swojej uwagi, co w niektórych sytuacjach mogłoby pogorszyć Twoje wyniki. Sprawdź dostępne w naszej ofercie montaże i wybierz ten, który najlepiej będzie pasował zarówno do celownika, jak i rodzaju broni, którą posiadasz.

pixelpixelpixelpixel