Darmowa dostawa od 50,00 zł

ZBIJAKI, FLAGI

( ilość produktów: 5 )

Zbijaki drogą do celnych strzałów

Każdy strzelec, który uczy się wykonywać strzał na sucho, ćwiczy przeważnie używając tego, co określane jest mianem zbijaki. Dzięki nim można wykonywać trening bez żadnego strzału, ćwicząc przede wszystkim posługiwanie się językiem broni. Zbijaki, które możesz kupić w naszym sklepie militarialodz.pl, są propozycją dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności, mogąc je wykorzystać w momencie, gdy przyjdzie Ci posługiwać się prawdziwą bronią. Zbijaki oferowane w naszym sklepie są wielorazowego użytku. Pozwolą na odbycie wielu treningów bez niszczenia broni. Szczególnie jeśli chodzi o iglicę, która raz po raz jest używana.

Amunicja szkolna do nauki strzelania!

Temat amunicja szkolna, która nazywana jest również zbijakiem, doskonale sprawdza się podczas nauki przeładowywania broni. Pocisk może spaść i możesz z powrotem załadować go do pistoletu. Amunicja szkolna pozwala na naukę używania broni „na sucho”. Dostępne w naszym sklepie militarialodz.pl zbijaki oraz amunicja szkolna pozbawione są spłonki. Nie mają również prochu ani żadnego ładunku, który występuje w prawdziwych nabojach. Dzięki temu niemożliwe jest oddanie strzału. Amunicja szkolna świetnie nadaje się do nauki ładowania magazynka oraz przeładowywania pistoletu czy strzelby. Amunicja szkolna to świetna rzecz do nauki używania spustu.

Flagi strzeleckie – na paintball i nie tylko

Flagi strzeleckie, które możesz kupić w naszym sklepie internetowym militarialodz.pl są sprzętem pozwalającym cieszyć się możliwościami produktu dobrze uszytego i odpornego na warunki atmosferyczne. Niezależnie od tego, którą flagę wybierzesz, możesz być pewien, że będzie Ci służyć ona długo na ubraniu, na którym ją umieścisz. Do dyspozycji masz flagi strzeleckie różnych państw i organizacji. W ofercie naszego sklepu internetowego militarialodz.pl znajdziesz zarówno repliki współczesnych flag, jak i tych z przeszłości. Możesz zakupić flagi między innymi:

  • Polski;
  • Ukrainy;
  • Wielkiej Brytanii;
  • Stanów Zjednoczonych.

Wybierz produkt, który najbardziej wyraża Ciebie. Dodaj do tego także produkty z innych kategorii. Możesz dobrać odpowiednie ubrania, plecak czy szereg innych akcesoriów, które wraz z flagą będą tworzyć komplety idealne.

Zapraszamy do zakupów na militarialodz.pl!

pixelpixelpixelpixel