Darmowa dostawa od 50,00 zł

CZYSZCZENIE

( ilość produktów: 2 )

Akcesoria do czyszczenia okularów - duży wybór, dobre ceny

Komfort na strzelnicy zależy od bardzo wielu czynników. Akcesoria ochronne takie jak okulary wpływają na niego w bardzo znacznym stopniu. Zadbaj o to, by zapewniały Ci nie tylko ochronę dla oczu, ale także nie ograniczały w żaden sposób Twojego pola widzenia. Zrobisz to przy pomocy odpowiednich środków czyszczących. Przy odpowiedniej konserwacji będziesz mógł korzystać z nich zdecydowanie wygodniej i bezpieczniej.

W naszym sklepie doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy bogatą ofertę na akcesoria do czyszczenia okularów. Znajdziesz u nas znakomite produkty takie jak specjalistyczne ściereczki, chusteczki, płyny oraz spraye. Wszystkie dostępne w bardzo korzystnych cenach. Sprawdź je samemu i przekonaj się, jaką mają świetną jakość. Bez problemu poradzą sobie z każdym zabrudzeniem i nie zniszczą przy tym powierzchni.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wszystkie nasze akcesoria do czyszczenia okularów posiadają rozbudowane opisy zawierające również dane techniczne. Znajdziesz je na poszczególnych podstronach produktowych. Zachęcamy do zapoznania się z nimi przed dokonaniem zakupu!

Ściereczki do czyszczenia okularów - osobno i w zestawach

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi firmami z branży. Znajdziesz u nas między innymi ściereczki do czyszczenia okularów od tak znanych i cenionych marek jak Bolle, Swiss Eye czy Wiley X. Możesz je dostać także w atrakcyjnych cenowo zestawach z osobnymi płynami.

Sprzedawane w naszym sklepie ściereczki i chusteczki są nasączane specjalnymi preparatami czyszczącymi, które doskonale radzą sobie z usuwaniem zabrudzeń. Równocześnie nie pozostawiają po sobie żadnych śladów więc potraktowane nimi szkło czy soczewka zapewniają idealną przejrzystość.

Szukasz produktów najlepszej jakości? Sprawdź nasze ściereczki do czyszczenia okularów nanoszące na szkła powłokę Fog Stop. Dzięki temu Twoje soczewki na pewno nie zaparują, nawet podczas dłuższego strzelania.

Płyny do czyszczenia okularów - dowiedz się więcej

Chcesz mieć pod ręką środki czyszczące najlepszej jakości? U nas dostaniesz je bez problemu. Stale poszerzamy naszą ofertę i zapewniamy wszystkim naszym klientom duży wybór produktów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Koniecznie sprawdź nasze płyny do czyszczenia okularów oraz gogli. Nie zawierają alkoholu i silikonu, a oprócz czyszczenia soczewek nanoszą na nie też powłokę antybakteryjną. Część preparatów sprawia, że wyczyszczone nimi powierzchnie nabierają właściwości antystatycznych i antyrefleksyjnych.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do oferowanych produktów, to nie wahaj się z nami skontaktować. Nasz dział obsługi klienta chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i doradzi najlepszy zakup.

pixelpixelpixelpixel