Darmowa dostawa od 50,00 zł

CELOWNIKI ASG

( ilość produktów: 63 )

Celownik ASG to akcesorium montowane na replikach broni ASG, które pomaga strzelcowi w celowaniu i precyzyjnym trafianiu. Istnieje wiele różnych rodzajów celowników ASG, a każdy z nich może być dopasowany do różnych potrzeb i preferencji strzeleckich:

  • Celownik optyczny:

Klasyczny celownik z optyką, która powiększa obraz celu, co ułatwia celowanie na długich dystansach. Może mieć różne powiększenia, od 1x do kilkunastokrotnego powiększenia, w zależności od rodzaju strzeleckich zastosowań.

  • Celownik tubowy (scope):

Celowniki tubowe ASG to tradycyjne celowniki optyczne, które mają cylindryczną konstrukcję. Charakteryzują się one możliwością regulacji powiększenia oraz różnymi ustawieniami śrubowymi, które pozwalają strzelcowi dostosować celownik do swoich potrzeb.

  • Holograficzny celownik (holo sight):

Holograficzne celowniki ASG są bardzo popularne ze względu na szybkie celowanie i szerokie pole widzenia. Emitują one punkt celowniczy na szybę, co umożliwia szybkie namierzenie celu nawet podczas szybkiego poruszania się.

  • Celownik red dot sight:

Podobnie jak holograficzne celowniki, red dot sighty emitują czerwony lub zielony punkt celowniczy, który pozwala strzelcowi precyzyjnie namierzyć cel. Są one proste w obsłudze i są popularne zarówno wśród początkujących, jak i zaawansowanych strzelców.

  • Celownik punktowy (reflex sight):

Celowniki punktowe są podobne do red dot sightów, ale mają bardziej zwartą konstrukcję. Emitują one punkt celowniczy, który pozwala strzelcowi szybko namierzyć cel bez przeszkód w polu widzenia.

Wybór odpowiedniego celownika ASG zależy od indywidualnych preferencji, stylu strzeleckiego oraz rodzaju gry. Ważne jest również dopasowanie celownika do repliki broni ASG, aby zapewnić odpowiednią kompatybilność i stabilność montażu.

Biegowa luneta do ASG idealna do ruchomych celów

Biegówka to potoczne określenie używane na lunety o zmiennej mocy powiększenia. Charakteryzują się one mobilnością i szybką reakcją, co jest istotne w przypadku polowań, gdzie strzelec porusza się aktywnie w terenie w poszukiwaniu ruchomych celów, często na stosunkowo niewielkiej odległości. Biegówki posiadają możliwość regulacji mocy powiększenia, co pozwala strzelcowi dostosować widoczność celu do zmieniającej się odległości i warunków polowania. Lunety biegowe w naszej ofercie są szybkie w obsłudze i umożliwiają precyzyjne celowanie w ruchomy cel. Są lekkie i kompaktowe, co ułatwia ich przenoszenie i szybkie dostosowanie do zmieniających się warunków terenowych. Lunety biegowe często posiadają duże pole widzenia, co umożliwia strzelcowi szybkie reagowanie na zmieniające się sytuacje polowania oraz monitorowanie otoczenia.

Kolimatorowy celownik ASG

Celownik kolimatorowy, zwany także red dot sightem, to popularny rodzaj celownika stosowany w ASG i strzelectwie sportowym. Emituje on czerwony lub zielony punkt celowniczy na szybę, który umożliwia strzelcowi szybkie i precyzyjne namierzenie celu. W przeciwieństwie do tradycyjnych celowników optycznych, celowniki kolimatorowe mają szerokie pole widzenia, co oznacza, że strzelec może łatwo obserwować otoczenie wokół celu. Nasze celowniki kolimatorowe są lekkie i kompaktowe, co czyni je łatwymi do montażu na różnych rodzajach replik broni ASG bez dodatkowego obciążenia.

Wiele celowników kolimatorowych jest zaprojektowanych tak, aby były odporne na wstrząsy i drgania, co oznacza, że punkt celowniczy pozostaje stabilny nawet podczas ruchu lub strzelania z intensywnego odrzutu. Większość naszych celowników kolimatorowych umożliwia regulację jasności punktu celowniczego, co pozwala strzelcowi dostosować widoczność punktu do warunków oświetleniowych. Celowniki kolimatorowe mogą być stosowane zarówno do strzelania z bliska, jak i na średnie odległości.

Celownik kolimatorowy jest często wybieranym akcesorium dla początkujących graczy ASG ze względu na swoją prostotę obsługi, szybkość w celowaniu i wszechstronność. Jednakże, ze względu na szeroki wybór dostępnych modeli, warto przetestować różne opcje. Wybierz celownik, który będzie odpowiedniej wielkości i wagi do zamontowania na twojej broni ASG. Ważne jest, aby celownik był wygodny w użyciu i nie zaburzał balansu broni. W naszej ofercie dostępne są celowniki wykonane z trwałych materiałów, które wytrzymają intensywne użytkowanie w różnych warunkach atmosferycznych, takich jak deszcz, wilgoć, czy zmiany temperatury.

Zapraszamy do zapoznania się naszym asortymentem celowników do ASG. W razie pytań chętnie pomożemy wybrać odpowiedni celownik lub lunetę.

pixelpixelpixelpixel