Darmowa dostawa od 50,00 zł

Kurtki M65

( ilość produktów: 20 )

Osoby zainteresowane tematyką militariów z pewnością kojarzą kurtki wojskowe M65. To odzież, która jeszcze do niedawna była powszechnie noszona przez żołnierzy pełniących służbę za oceanem. Ze względu na funkcjonalność, wygodę i niezawodność, aktualnie tego rodzaju ubrania są powszechnie dostępne, a najczęściej korzystają z nich myśliwi oraz strzelcy. Wyposażenie to jest powszechnie wykorzystywane w produkcjach filmowych przedstawiających działania służb specjalnych oraz żołnierzy. Kurtki wojskowe M65 stanowią unikalne połączenie ergonomii, solidnego wykonania i użyteczności. Dostępne są w kolorze oliwkowym, czyli charakterystycznym odcieniu ciemnej zieleni. Oczywiście współcześnie kurtki wojskowe M65 przydają się nie tylko podczas działań w terenie, treningu strzeleckiego, czy zmagań airsoft. Kreacje te mogą być noszone na co dzień, szczególnie w sezonie jesiennym, gdy warunki atmosferyczne nie należą do szczególnie sprzyjających. Charakterystycznym elementem kurtek wojskowych M65 jest kołnierzyk ze stójką wraz z dwiema kieszeniami na piersiach.

Kurtki wojskowe M65 – oryginalne produkty dla wymagających

W naszej ofercie przygotowaliśmy oryginalne kurtki wojskowe M65 dostępne w wielu zróżnicowanych rozmiarach. Znajdą u nas Państwo również kurtki lotnicze, kurtki softshellkurtki trekkingowe i inne. Mamy więc pewność, że sprostamy potrzebom wszystkich klientów poszukujących tego typu odzieży dla siebie. Warto przypomnieć, że choć wyposażenie to zostało pierwotnie opracowane wiele lat temu, to ciągle pozostaje w niemal niezmienionej formie, mimo ogromnego postępu technologicznego oraz zmian umundurowania wśród służb specjalnych, oraz wojska. Fakt ten tylko dowodzi, jak wyjątkowym rozwiązaniem są oryginalne kurtki M65. Ubrania te zasługują na uznanie również ze względu na materiał, z jakiego powstają. Zewnętrzna tkanina wyróżnia się trwałością i odpornością, dlatego kurtka ta może być noszona nawet podczas deszczu lub silnego wiatru. Z kolei wnętrze ma za zadanie zapewniać izolację termiczną, nawet w trakcie wyjątkowo zimnych dni. Bez dwóch zdań oryginalne kurtki wojskowe M65 z naszej oferty spełnią oczekiwania każdego, kto chce nabyć solidne wyposażenie w rozsądnej cenie!

Funkcjonalne kurtki M65 o charakterze wojskowym

Kurtki M65 posiadają szereg zalet. Przede wszystkim jest to wyposażenie o prostej budowie, posiadające liczne kieszenie przydające się w terenie. W trakcie noszenia odzież zapewnia wygodę, ponieważ nie krępuje ruchów i cechuje się swobodą ruchów. Na dodatek materiał należy do bardzo wytrzymałych, co pozwala korzystać z ubrania przez bardzo długi czas, mając jednocześnie pewność, że tkanina będzie zachowywać swoje pierwotne właściwości. To idealna propozycja nie tylko dla strzelców i miłośników tematyki wojskowej. Kurtki M65 świetnie sprawdzą się także wśród osób uprawiających trekking, czy survivalowców. Jeżeli szukasz odzieży, która będzie dumnie towarzyszyć każdego dnia, tym samym zapewniając funkcjonalność, koniecznie zapoznaj się nieco lepiej z zaprezentowanym asortymentem. Proponujemy tylko i wyłącznie oryginalne modele, którym możesz zaufać.

Kurtki M65 – oryginalne wyposażenie dla każdego

Kurtka M65 to klasyk. Powstała w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku, jednak ma na tyle unikalny i uniwersalny charakter, że doskonale sprawdza się jako kurta mundurowa po dziś dzień. Do jej najważniejszych cech należeć będzie prosty, lekko taliowany krój, wysoki kołnierz ze stójką oraz ogromna liczba kieszeni, która jest nie tylko pojemna, ale przede wszystkim funkcjonalna. Co więcej – każda kurtka M65 posiada ciepłą podpinkę, która doskonale sprawdza się jako warstwa termoizolacyjna, zapewniając ciepło nawet w mroźne dni. Sam projekt powstał z myślą o żołnierzach, który mieli jej używać w warunkach bojowych, jednak jej uniwersalność doskonale sprawdzi się także wśród survivalowców, podróżników czy nawet podczas codziennego noszenia. Dlatego też kurtka M65 to oryginalne wyposażenie szafy każdego mężczyzny! Dlatego też nie zwlekaj – już dziś zamów ten kultowy krój kurtki i ciesz się nią przez długie lata.

pixelpixelpixelpixel