Darmowa dostawa od 50,00 zł

KARABINY, STRZELBY

( ilość produktów: 2 )

Polskie prawo w ustawie o broni i amunicji przewiduje, że broń czarnoprochowa rozdzielnego ładowania, taka jak rewolwery i karabiny czarnoprochowe, wyprodukowana przed 1885 rokiem oraz jej współczesne repliki, są całkowicie legalne. Oznacza to, że można je zakupić bez pozwolenia na broń, jedynie po spisaniu danych kupującego z dowodu osobistego.

 

Sklep z karabinami czarnoprochowymi – broń bez zezwolenia

Mimo iż broń czarnoprochowa może być zakupiona bez pozwolenia, sklep z karabinami czarnoprochowymi musi mieć zezwolenie na ich sprzedaż oraz prowadzić rejestr osób, które broń zakupiły. W takim wypadku konieczne jest podczas zakupów podanie swoich danych z dowodu osobistego, które zostaną wpisane na listę osób posiadających broń czarnoprochową. Do każdego zakupionego egzemplarza wystawiana jest także faktura kupna-sprzedaży, dzięki której możesz wyrobić EKB, czyli Europejską Kartę Broni, która upoważnia Cię do zakupu prochu czarnego, a także przewożenia broni poza granice Polski.

Najlepsze karabiny czarnoprochowe – jakie wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz tylko najlepsze karabiny czarnoprochowe, które sprawdzą się zarówno w rękach osoby początkującej, jak i doświadczonej. Między innymi w naszym sklepie oferujemy karabiny Pedersoli, włoskiej firmy produkującej repliki broni czarnoprochowej od prawie 70 lat. Jak wybrać karabin na początek? Przede wszystkim należy dobrać go do swoich umiejętności oraz innych możliwości. Na przykład warto wybrać model na popularne naboje takie jak .490, dzięki czemu zawsze będzie łatwo o dostęp do amunicji. Decydując się na sprawdzonego producenta, będziesz mieć także możliwość łatwego dokupienia niezbędnych akcesoriów do broni czarnoprochowej, jak chociażby pasującego zestawu czyszczącego, pobojczyka czy kapiszonów.

Nowe karabiny czarnoprochowe – współczesne repliki

Broń czarnoprochowa bez zezwolenia pochodząca z epoki jest niezwykłym rarytasem, co powoduje, że jej ceny są wysokie. W naszym sklepie oferujemy nowe karabiny czarnoprochowe, które są ich wiernymi replikami. W ten sposób masz możliwość zakupić bezpieczną, w pełni sprawną i niezawodną broń w doskonałej cenie, a jednocześnie jakość ich wykonania, a także zdobnictwo nie odbiegają od oryginałów. W naszym sklepie stawiamy także na najlepszych wykonawców, dzięki czemu masz pewność, że kupując u nas, wybierasz sprzęt najwyższej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem, nie tylko karabinami czarnoprochowymi, ale także akcesoriami do karabinów oraz pokrowcami do ich przechowywania i przenoszenia. Jeśli pojawią się jakieś pytania – zapraszamy do kontaktu! Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu oraz rozwieją wszelkie wątpliwości.

pixelpixelpixelpixel