Darmowa dostawa od 50,00 zł

TARCZE, CELE

( ilość produktów: 57 )

Jeśli szukasz wysokiej jakości, trwałe i bezpieczne tarcze do wiatrówki, dobrze trafiłeś. W Militaria Łódź oferujemy tylko najlepsze tarcze do karabinów pneumatycznych i wiatrówek dostępne na rynku.

 

Tarcze do strzelania z wiatrówki – do czego wybrać?

Nasze produkty są przeznaczone dla entuzjastów strzelectwa, którzy lubią wyzwania i doceniają różnicę między wysokiej klasy precyzją a tanią produkcją masową. Nasze tarcze do strzelania z wiatrówki posiadają trwałą konstrukcję, która minimalizuje zużycie, można je kupić pojedynczo lub w zestawach. Natomiast kulochwyty zostały przetestowane w dynamicznych sytuacjach strzeleckich i są zalecane do ochrony przed trafieniami przy strzelaniu ze średnią prędkością. Strzelectwo to wspaniałe hobby z wieloma możliwościami, ale wymaga pewnego specjalistycznego sprzętu. Tarcze, które często można spotkać na strzelnicy, są dostępne w wielu różnych kształtach, kolorach i rozmiarach, więc jeśli chcesz mieć pewność, że Twój karabin będzie w pełni wykorzystywany, musisz się w nie zaopatrzyć.

Tarcze strzeleckie do wiatrówki – jakie wybrać?

Jeśli interesują Cię tarcze strzeleckie do wiatrówki, nie szukaj dalej niż nasza oferta. Wśród niej znajdziesz między innymi różnego rodzaju tarcze wykonane z różnych materiałów takich jak tarcze paierowe, metalowe, spinnery, kulochwyty. Z pewnością spodoba Ci się nasza oferta trójwymiarowych tarcz do strzelania z zaslepkami, używanych przez profesjonalnych strzelców jako narzędzia szkoleniowe i podczas rodzinnych imprez strzeleckich. Dla strzelców szukających wyzwań: wypróbuj nasze wojskowe spinnery, zaprojektowane tak, aby po każdym strzale wykonywały różne obroty, zapewniając różnorodność i ogólne zadowolenie. Nasze wojskowe płytki wykonane są z metalu, co zapewnia im doskonałą odporność na uszkodzenia. Zostały one zaprojektowane specjalnie do użytku z karabinami i pistoletami pneumatycznymi.

Cele do strzelania z wiatrówki – papierowy czy metalowy?

Jedną z pierwszych rzeczy, jakich potrzebujesz do nauki strzelania z wiatrówki, jest cel. Karabiny pneumatyczne i długie wiatrówki są z natury rzeczy bronią precyzyjną. Mają powalać cele, a nie je przebijać, dlatego posiadanie dobrego celu ma kluczowe znaczenie dla doskonalenia umiejętności. W razie potrzeby wystarczą zwykłe cele do strzelania z wiatrówki papierowe, ale nie są one aż tak ekscytujące - potrzebujesz czegoś lepszego, aby nie nudzić się podczas ćwiczeń. Istnieją także trzy różne rodzaje celów, które mogą Cię zainteresować: cele papierowe, pułapki na pociski i metalowe cele strzeleckie. Cele papierowe są najczęściej spotykane na strzelnicach - dzięki nim wiesz, gdzie trafiają pociski, nie uszkadzając niczego w sposób uniemożliwiający naprawę. Pułapki na pociski oferują coś podobnego - wyłapują pociski w sposób nieszkodliwy.

Cele do wiatrówki – zasady bezpieczeństwa

Najważniejszą rzeczą, jeśli chodzi o bezpieczeństwo oraz cele do wiatrówki, jest trzymanie broni palnej zawsze skierowanej w bezpiecznym kierunku. Bezpieczny kierunek oznacza, że broń jest skierowana w taki sposób, że nawet gdyby wystrzeliła, nie spowodowałaby obrażeń ani szkód. Drugą najważniejszą rzeczą jest noszenie ochrony oczu i uszu podczas strzelania. Broń airsoftowa oraz wiatrówki wytwarzają znacznie mniej hałasu niż karabiny pneumatyczne lub prawdziwa broń palna, ale mimo to emituje pewne dźwięki, które mogą spowodować uszkodzenie ucha, jeśli nie jest ono chronione. Co więcej, nawet jeśli używasz broni airsoftowej, to i tak wytwarza ona więcej hałasu niż prawdziwa broń palna, ponieważ ma więcej ruchomych części i dlatego wytwarza więcej hałasu. Dlatego niezależnie od tego, czy jesteś na strzelnicy, czy grasz z przyjaciółmi na podwórku, powinieneś nosić okulary ochronne i ochronę słuchu.

pixelpixelpixelpixel