Darmowa dostawa od 50,00 zł

Bezproblemowa Dostawa do Paczkomatu DHL: Twoje Wygodne Rozwiązanie

2022-09-01

Odbierz w punkcie DHL POP

DHL POP to POPularne i superwygodne miejsca, gdzie szybko i bezproblemowo odbierzesz lub nadasz przesyłkę. W skrócie nazywamy je POP.  Często zamawiasz coś online, ale nie chcesz czekać na kuriera? POPy są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!  Wystarczy, że POPskoczysz do najbliższego POP, nawet w kapciach :)

Dostawa do punktów DHL POP w Militaria Lodz.pl

Znajdź najbliższy POP       

Zamawianie do Punktów Obsługi Paczek DHL POPłaca!  

 

Bądź EKO jak dostawa do POPów!

Jutro zaczyna się dziś, a decyzje podejmowane teraz przesądzą o tym, jak będziemy żyć i pracować w przyszłości. Dlatego cały czas rozwijamy naszą sieć punktów POP. Dlaczego? Bo dostawa do punktów POP to rozwiązania proekologiczne.

  • Podczas dostawy do DHL POP obsługiwanych jest więcej paczek na stop kurierski, niż w przypadku dostawy pod adres, przekłada się to na mniej przejechanych kilometrów i redukcję emisji CO2 o ponad 60%.
  • Obsługa paczek w DHL POP odbywa się w ramach standardowego działania punktu partnerskiego, DHL POP nie zużywa dodatkowej energii.
  • Sieć DHL POP liczy już 12 000 punktów, W miastach Punkty znajdują się w zasięgu 10 minut pieszo co oznacza, że z POPem zadbasz również o swój własny ślad węglowy!  

 

Odbiór przesyłki w punktach DHL POP - sprawdź jak to działa!

  1. Wybierasz Twój najbliższy punkt, gdy finalizujesz zakup w e-sklepie lub gdy korzystasz z przekierowania paczki do odbioru w innym miejscu.

  2. Otrzymujesz powiadomienie sms lub e-mail o możliwości odbioru, gdy przesyłka trafia do punktu. W wiadomości przesyłamy także kod PIN, niezbędny do odbioru.

  3. Odbierasz przesyłkę, gdy masz czas. Paczka czeka na Ciebie aż 7 dni kalendarzowych. Odbierzesz ją po podaniu kodu PIN z sms i numeru telefonu.

  4. Jeśli nie masz czasu odebrać paczki, przekaż wybranej osobie kod PIN oraz Twój numer telefonu.  Stanowią one upoważnienie do odbioru Twojej przesyłki.

pixelpixelpixelpixel