Darmowa dostawa od 50,00 zł

AMUNICJA KARABIN

( ilość produktów: 3 )

Amunicja karabinowa. Zastosowanie

Amunicja karabinowa przeznaczona jest wyłącznie do karabinów. Kaliber pocisku do karabinu waha się z reguły od 6 do 8 minimetrów. Sprawdź informacje o ofercie amunicji do karabinu, jaka znajduje się w naszym sklepie internetowym militarialodz.pl.

Amunicja do karabinu. Rodzaje

Amunicja do karabinu występuje w różnych rodzajach. Do najpopularniejszych należy oczywiście amunicja standardowa. Przeznaczona jest ona do lekkiej broni maszynowej oraz karabinów. Wyróżnia się również pociski określane mianem szkoleniowych. Nie są one wyposażone w spłonkę ani ładunek miotający, a ich funkcją jest nauczenie użytkownika jak należy obchodzić się z nabojami. Może być też amunicja ślepa, w której nie ma pocisku. Ten rodzaj możesz kojarzyć chociażby z filmów o Dzikim Zachodzie, gdzie pozwala ona na wierne odgrywanie scen kowbojskich pojedynków.

W naszym sklepie internetowym militarialodz.pl dostaniesz klasyczne i najpopularniejsze naboje do karabinu – mowa tu o kalibrze 223. To amunicja do karabinu, która powstała w latach sześćdziesiątych ubiegłego stulecia, zyskując popularność. Wszystko dzięki unikatowemu projektowi. Choć początkowo ta amunicja do karabinu była używana przez wojsko, to zyskała ona również uznanie myśliwych.

Na stronie naszego sklepu internetowego militarialodz.pl znajdziesz również naboje do karabinu 7,62x39. Są to naboje używane w karabinie AK-47, który znany jest bardziej pod nazwą kałasznikow.

W militarialodz.pl nie zabrakło również amunicji hukowej. Służy ona do alarmowania o jakimś istotnym wydarzeniu. Może przydać Ci się także, gdy chcesz odstraszyć agresora, który Cię zaatakował. Amunicja hukowa jest produktem, na który nie potrzebujesz pozwolenia na broń. Wystarczy jedynie mieć ukończone 18 lat.

Naboje do karabinu. O czym warto pamiętać?

Niezależnie od tego, jaki rodzaj amunicji karabinowej kupisz, warto przechowywać ją w miejscu do tego odpowiednim. W ofercie naszego sklepu internetowego militarialodz.pl znajdziesz pojemniki przeznaczone do tego, by trzymać tam naboje do karabinu. Wykonane z odpornego na uszkodzenia materiału – z pewnością przydadzą Ci się podczas transportu amunicji na zawody bądź polowanie.

Na militarialodz.pl znajdziesz również inne produkty, które przydadzą się amatorom strzelania sportowego bądź myśliwym. Sprawdź naszą ofertę ubrań i dodatków, dzięki którym osiągniesz założone przez siebie cele.

W razie wątpliwości bądź niejasności co do wyboru oraz dostępności amunicji do karabinu, zachęcamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu internetowego – militarialodz.pl. Nasze doświadczenie pozwoli pomóc Ci w wyborze najlepszego sprzętu na zawody sportowe, polowania czy inne aktywności.

pixelpixelpixelpixel